ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ДОБРИХ СПРАВ

В рамках Всесвітнього дня добрих справ  проєкту Рівненського Благодійного Фонду "Скарбниця Надії" - "Коробка Хоробрості", в Дубровицькій ЗОШ №2 оголошується акція "Коробка Хоробрості", яка направлена на допомогу діткам з онкоцентру. Це особлива допомога. Ці дітки щодня долають страх і біль. І найчастіше це "найстрашніше" відбувається в маніпуляційному кабінеті: пункція, перев'язка, встановлення та промивка катетера. Саме тому в цьому кабінеті є чарівна коробочка - "Коробка Хоробрості". В ній є невеличкі подаруночки, які допомагають стримати або висушити дитячі сльози. Це призи за сміливість після перенесення неприємної процедури. Цим сміливим хлопчикам та дівчаткам принесуть радість: машинки, літачки, мотоцикли, звірята, м’ячики різних розмірів та кольорів, заводні іграшки, брелоки, маленькі лялечки та пупси, дитяча біжутерія, брязкальця та книжечки для малюків, пазли в маленьких коробках, яскраві блокнотики, ручки, олівці. Запрошуємо учнів, батьків, вчителів та всіх небайдужих долучитися до акції та стати чарівниками, що дарують ДОБРО!!! ТВОРИТИ ДОБРО ЛЕГКО!!!