Місяць цифрової грамотності
Заходи, які проходили в рамках місяця цифрової грамотності:
1. Інформаційне поле «Дія. Цифрова освіта.», представлене на факультативах та класних годинах.
2. Перегляд освітніх серіалів:
- «Основи кібергігієни»;
- «Кіберняні»;
- «Обережно! Кібершахраї!»;
- «Як громаді стати цифровою»;
- «Електронний підпис».
3. Запропоновано переглянути разом з батьками серіал «Безпека дітей в Інтернеті» (Вчитель Літвін О.М.).
4. Участь в інформаційних дайджестах «Велика сила Інтернету - 5-А, 5-Б (Вчитель Чирук Л.І.)
5. Рольова гра «Медіаграмотність в освітньому просторі»- 4-А(Вчитель Чирук Л.І.)
6. Уроки з медійної грамотності «На теренах Інтернету» - 5-А, 5-Б (Вчитель Чирук Л.І.)
7. Тренінг «Бути захищеним у медіапросторі просто!»- 4-Б (Вчитель Чирук Л.І.)
8. Акція-емоція «SMILE-TIME»2-4 кл.(Вчитель Чирук Л.І.)
9. Вікторина«На скільки я медіаграмотний»- 3-А, 3-Б.
10. У рамках місячника цифрової грамотності у 6-Б класі (класний керівник Стрибулевич К.В.) була проведена виховна година «Медіаграмотність як необхідна компетенція та захист проти інформаційних впливів».
11. Інтерактивний урок «Безпека дітей в Інтернеті» в 7-А класі (Вчитель Гладка О.Ф.)
Сучасні діти народжуються «зі смартфоном», а тому наше завдання – навчити їх здоровим стосункам з Інтернетом!!!