Виставка «Новорічна композиція»
З метою виховання національного світогляду учнівської молоді через залучення її до пізнання джерел і процесу творення українського народного мистецтва, формування практичних умінь та навичок учнів по виготовленню новорічно-різдвяних композицій, які символізують та відображають новорічно-різдвяну флористику та популяризацію дитячої художньої творчості в Дубровицькій ТГ проходила новорічно-різдвяна виставка «Новорічна композиція». За підсумками територіального етапу новорічно-різдвяної виставки у Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст.№2 наступні результати:
Номінація «Стилізована ялинка»
ІІ місце – Салюта Матвій – 3-А клас. (Вчитель Мотрій Т.А.).
Номінація «Новорічна композиція»
ІІІ місце – Єсіпова Вікторія, Єсіпова Олександра – 3-Б клас. (Вчитель Воробей Т.В.).
Щиро вітаємо наших переможців, їхніх наставників та батьків!
Бажаємо усім учасникам творчої наснаги та висловлюємо подяку за активну участь у конкурсі!!!