Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства"

У рамках акції соціально-психологічною службою Дубровицької ЗОШ І-ІІІст.№ 2 було проведено загальношкільну акцію "Зупинимо насильство разом!", психолого-педагогічні бесіди з учнями, створено соціальні ролики.

Дякуємо всім хто долучився! Вразило, які записи на долоньках залишали учні початкової школи, про те яким вони бачать світ без насильства. Хотілося б, щоб він і справді був без насилля...
      Особлива вдячність нашим юним акторам за участь у зйомках відео роликів. Це було нелегко, та ми впоралися
      Наша робота над формуванням ненасильницького середовища не обмежується акцією - працюємо над цим і далі.
      Усяке насильство, все похмуре і відразливе свідчить не про силу, а про її відсутність.
Ральф Волдо Емерсон.