«Святий Миколаю, прийди до нас з раю…»
У неділю, 19 грудня, в Україні відзначається велике православне свято – день Миколи Чудотворця. Напередодні цього дня люди згадують усі свої добрі та погані вчинки,а також пишуть листи до Святого. Це довгождана подія, адже невідомо, що на тебе чекає: подарунок, а може хворостинка. Наші дітки всі чемні та слухняні, тому 17 грудня 2021 року Святий Миколай завітав у Дубровицьку ЗОШ І-ІІІ ст.№2. Сьогодні святковий настрій вирував і у класах, і у коридорах школи. Подарунки,подарунки, подарунки, теплі слова вітання, усмішки, радість, позитивні емоції.
Справжнім новорічним дивом стало святкове дійство у 5-А та 5-Б класах( класні керівники Гладка О.Ф., Жданюк А.В. ) «Святий Миколай, у гості до нас завітай». Миколай із великим задоволенням слухав вірші, пісні, інсценівки у виконанні учнів класу. Був і Антипко, який спокушав діток на погані справи. Але Добро і Правда, як завжди, перемогли!!! Свято було яскравим, костюмованим, феєричним, веселим і радісним!
З прийдешнім святом усіх!!! Нехай Святий Миколай завітає до кожної оселі і обдарує усіх усіма людськими гараздами!!