День Єднання
    Глава держави Володимир Зеленський видав Указ про створення нового державного свята – Дня єднання, яке відзначатимуть щороку 16 лютого.
    Свято встановлено в Україні з метою об`єднання українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах гібридних загроз та здатності витримати інформаційний тиск.
    16 лютого 2022 року вся шкільна родина Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст.№2 з трепетом в серці і з любов`ю в душі активно долучилися до відзначення Дня єднання. Вся школа вирувала в національному вбранні з синьо-жовтими стрічками. О 10 годині учні всіх класів разом з класними керівниками виконали Державний Гімн України. А учні 3-А, 7-Б, 8-А,10-А,10-Б, 11-А класів урочисто виконали державну святиню – Гімн України в національно-патріотичному центрі школи. Учні 6-А,7-А та 9-А класів перебувають на навчанні з використанням дистанційних технологій.
    Рівно о 10 годині ранку Державний Гімн України пролунав з уст цих школярів дистанційно. В школі оформлено інформаційне поле «День єднання».
    Об`єднаймося ж усі навколо спільної мети – процвітання України: всіх,хто живе на її землі!
    Миру нам усім і духовного зростання, братаймося,єднаймося на благо та славу України!
    Слава Україні!