Інформацційно-профілактична бесіда
В ході профілактичної бесіди було наголошено школярам про небезпеку, яку несе цей молодіжний рух, застеріг школярів від необдуманих дій та вчинків. Також під час заходу були підняті питання щодо попередження булінгу, безпеки в Інтернеті, недопущення пропусків уроків без поважних причин. Інспектор нагадав про небезпеку паління, про шкідливість електронних цигарок, вживання підлітками алкогольних та слабоалкогольних напоїв, дотримання правил дорожнього руху, ознайомив з видами правопрорушень.
Такі заходи надають учням правову інформацію практичного характеру, знайомлять з типовими для їхнього віку соціально-правовими проблемами і способами їх вирішення, спираючись на конкретні норми законодавства України.