Благодійний тиждень «Наближаємо перемогу»
Під час акції «Зігрій солдата», учні учителі та батьки зібрали більше 400 пар шкарпеток, які будуть передані нашим захисникам.
Ліцеїсти активно долучилися до виготовлення великодніх листівок солдатам, підготували вітання з прийдешнім святом і звісно написали слова подяки та шани за їхній неоціненний подвиг.
На завершення тижня в нашому ліцеї відбувся благодійний ярмарок «Діємо заради Перемоги». Завдяки старанню учнів, батьків та педагогів було зібрано 22280 грн, які будуть передані в благодійний фонд «Руєвіт» для придбання тепловізора для наших захисників.
Сьогодні в умовах воєнного стану кожний українець від малого до великого, вважає своїм обов’язком допомагати Україні та ЗСУ.
Ми дякуємо всім хто долучився до нашого благодійного тижня, адже благодійність – це свято, де є бажання поділитися добром, в цьому випадку підтримка воїні.
На передодні Великодніх свят ми хочемо побажати здоров'я, миру та злагоди, сили та незламності духу нашому війську та процвітання Україні!