І продзвенів Дзвоник малиново….

Але новий формат свята в умовах карантину не зіпсував святкового настрою, а навпаки, святкова ранкова зустріч на свіжому повітрі двох поколінь нашого навчального закладу додала бадьорості, радості від зустрічі, позитивних емоцій і вражень всім присутнім . З вітальним словом звернулася до всіх директор школи Клюйко В.М., маленькі «нушенята»-першокласники теж привітали всіх. Учні 11-А та 11-Б класів підготували для першокласників сувеніри на згадку про Перший Дзвоник.
І ось урочиста хвилина – лине малиновий дзвін – Перший у 2020-2021 н.р. і під його супровід під перевеслом із рушників, які тримають дбайливі материнські руки, першокласники заходять до Альма-Матер на Борку, яка стане їм рідною та привітною впродовж їхнього навчання тут.
Нехай щастить вам, маленькі школярики, на довгому та тернистому, але такому чудовому шляху у сонячній Країні Знань!