День учителя!
2 жовтня 2020 року в Дубровицькій ЗОШ І-ІІІ ст.№2 настрій був святковий, заряд позитиву і креативу 100%. Учні 11-А і 11-Б класу старалися для всіх створити атмосферу свята.
День розпочався з сонцекола пошани «Зустрічаймо вчителя у день святковий, і створімо дивограй квітковий». І хоч не було Дня учнівського самоврядування ( умови карантину не дозволили ), але душу кожного учителя зігрів і порадував дитячий смайлик, подарований від серця.
Учні 10-А класу постаралися створити для всіх святковий настрій, прикрасивши школу. Це було креативно і сучасно. Дизайн коридору милував і радував очі всіх присутніх барвистою оздобою. У кожному класі – маленьке свято! Гарно прикрашені класні кімнати кульками, смайликами, постерами. Яка багата дитяча фантазія і уява! На коридорі – фестиваль постерів «Хай усмішка ваша цвіте у дитячих серцях».
Попри всі негаразди життя свято відбулося у новому форматі, але з вічними цінностями і почуттями дитячої поваги, уваги і любові!
Всіх зі святом! І всім всього найкращого!!!