«Голодомор 1932-1933 року – криваві сторінки історії»
1932-1933 рік. Найчорніший час в історії України. В світі не зафіксовано голоду, подібного тому, що випав тоді на долю однієї з найродючіших і найблагородніших країн.
27 листопада 2020 року в Дубровицькій ЗОШ І-ІІІ ст. №2 був проведений День пам`яті жертв Голодомору 1932-1933 років. В цей день до уваги учнів і вчителів було представлено інформаційно – композиційне поле «І стояла вона… голодна і знесилена, скорботна мати-Україна.»; акцію «Незабудки пам`яті»; та Година Скорботи «Не загасити пам`яті вогонь.», яку підготували і провели учні 10-А класу зі своїм класним керівником Таборовцем О.В. Також відбулися тематичні уроки, уроки Пам`яті на дану тематику.
Ми повинні знати правду минулого не заради простої людської цікавості, а заради щасливого майбутнього.
Україна пам`ятає!!! Світ визнає!!!!