Зустріч учнів 9-Б класу з лейтенантом поліції Лящук Ліною Іванівною.
        Під час зустрічі була проведена бесіда «Права і обов`язки підлітків». Інспектор відповіла на численні запитання учнів про їхнє перебування в громадських місцях до визначеного терміну, про шкідливість вживання алкоголю і тютюнопаління і відповідальність за них, також презентувала і роздала пам`ятку для учнів і їхніх батьків «Насильство як проблема прав людини» з координатами та номерами телефонів установ, куди звертатися про допомогу в разі потреби. Зустріч пройшла в теплій та дружній атмосфері.
        Всім було цікаво та повчально!!!! Висловлюємо подяку сектору превенції Дубровицького ВП та особисто інспектору Лящук Л.І.
        З метою сприяння формуванню правового світогляду, який включає систему теоретичних поглядів на права, і на цій основі формувати відповідну активну позицію підлітків для реалізації прав у житті, та в рамках проведення Всеукраїнського тижня права 09 грудня в 10-А класі була проведена вікторина «Як ми знаємо свої права».