Всеукраїнська акція “16 днів проти насильства”
Акція розпочалася із оформленням інформаційного стенду та з загальношкільного акційного заходу “Синя стрічка – проти насильства”.
З учнями Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст.№2 проведено ряд бесід, присвячених вирішенню конфліктів, запобіганню торгівлі людьми та протистоянню насильству над дітьми з боку дорослих. Виховні години на такі теми: «Почуй мене» (до Міжнародного дня захисту жінок від насильства), «СНІД-чума ХХІ століття», «Життя людини-найвища цінність» (до Міжнародного дня людей з обмеженими фізичними можливостями).
Цікавим у закладі був захід «Дубровицька друга-територія добра» метою якого було заохочення дітей творити добро.
Також у школі відбувався показ презентації «Ні насиллю!», перегляд відеороликів “Розірви коло” та «Торгівля людьми».
До дискусії на тему «Профілактика насилля серед підлітків» долучились учні 8 класу, а з учнями 5 класу було проведено заняття з елементами тренінгу «Наші долоньки проти насильства».
Мета проведення акції “16 днів без насильства” – привернення уваги учнів до проблем насильства в дитячому та учнівському колективах та протидії насильству в сім’ї. Будьте уважними до людей та особливо дітей, які вас оточують, та не залишайте їх у біді.
Діти – майбутнє кожної країни!!!