Марафон здоров’я
    В рамках проведення місячника «Ти і твоє здоров`я» було заплановано і проведено низку спортивних заходів, спрямованих допомогти учням сформувати навички здорового способу життя. Так, діти, усвідомивши змалечку цінність і значення здоров'я для повноцінного гармонійного розвитку, знаючи фактори, що формують здоров'я, оволодівши практичними навичками контролю і збереження власного здоров'я, первинної профілактики захворювань закладуть надійні підвалини для реалізації власних можливостей і талантів, зроблять своє життя яскравим і радісним для себе, корисним для народу і країни.
    Формування здорового способу життя в школі не обмежується проведенням Місячника. Ми протягом всього навчального року приділяємо велику увагу вихованню здорового способу життя наших дітей.