«Довго щирими сими словами до людей промовлятиму я»
Леся Українка… Це ніжне й дзвінке ім’я належить до найвеличніших імен нашого народу. Псевдонім Лариси Петрівни Косач твердо і назавжди зафіксований у пам’яті кожного українця, і не тільки українця. Леся належить усім, бо її творчість зіткана з різних мотивів світової культури. Гордий дзвін її імені в серцях мільйонів людей породжує не тільки спогад про «Лісову пісню» або «Досвітні вогні», але й палку любов до великої поетеси і гордість за свій народ, що спородив її. Саме про це та з нагоди 150-річчя від дня народження Дочки Прометея говорили на поетичному вернісажі «Довго щирими сими словами до людей промовлятиму я» учні 6-А кл., переглянули документальний фільм « Невідома Леся Українка» учні 8-А кл. ,із захопленням спостерігали за історією кохання поетеси учні 10-А кл. під час композиції «Надії зломане крило» (учитель – Карпович І. А.)