Засідання Генерації Лідерів
       26 березня 2021 року в Дубровицькій ЗОШ І-ІІІ ст.№2 відбулося відкрите засідання Генерації Лідерів. На засідання були запрошені: секретар міської ради, голова батьківського активу Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст.№2 Годунко Микола Миколайович, директор Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Клюйко Валентина Миколаївна, заступник директора з ВР Чирук Ірина Василівна, лідери з 7-11 класів. В ході засідання Годунко М. М. розповів про структуру та перспективи діяльності і розвитку нашої територіальної громади, директор школи Клюйко В. М. – про Стратегію розвитку нашого закладу освіти та про модель випускника школи ХХІ століття. Напередодні засідання прошло опитування здобувачів освіти та працівників закладу щодо Стратегії розвитку закладу освіти, культурного та спортивного розвитку. На засіданні розглянули та обговорили пропозиції Генерації Лідерів Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст. №2 до Стратегії розвитку освіти, культури, туризму, молоді та спорту Дубровицької міської ради, провівши ігрову вправу «Коло ідей». Недарма кажуть, що вустами дитини промовляє істина. Ось і ми в ході засідання намагалися розв`язати «дорослі » проблеми з урахуванням дитячих принципів і позицій.
       Учасники зустрічі, лідери учнівського самоврядування щиро подякували секретарю міської ради Годунку М. М. за цікаву зустріч, плідну розмову і запевнили, що дружній учнівський колектив Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст.№2 буде першим помічником хороших справ і починань Дубровицької міської ради для розбудови та процвітання рідного міста!
        Дякуємо всім за гарну зустріч!!!!