Дебати -2021!

І це нам успішно вдалося - дебати пройшли толерантно, і разом з тим, щиро і відкрито. Кандидати в президенти ГЛ: Кот Богдан ( 9-Б клас), Карпович Вікторія ( 9-А клас ), Рожко Тетяна ( 10-А клас ) виконували тренінгові завдання: " Знайомство" ( презентували себе і свою передвиборчу платформу )," Асоціативний кущ" ( складали асоціативний ряд "Лідер - це..."; "Ситуація"; "Сонечко"; "Чарівний капелюшок"; "Мозковий штурм". Кандидати в президенти ГЛ відповіли на всі запитання своїх виборців. Навчити підлітків -лідерів критичного мислення та знаходити важливі аргументи для прийняття зважених рішень - одне з головних завдань цього проєкту. А ще - можливість відчути себе справжньою командою однодумців, які є не тільки суперниками в передвиборчих перегонах, але і є учями однієї школи, однієї дружної шкільної сім'ї. 25 травня 2021 року в нашій школі відбудуться вибори президента ГЛ. Хтось переможе, комусь прийдеться трішки зачекати своєї фортуни. Не це головне. Головне - уміння і перемагати і програвати достойно, чесно і толерантно! А ще - уміти цінувати дружні стосунки, відчуття однієї команди, дружнє плече, підтримку своїх виборців і однодумців. На завершення дебатів кандидатів привітала нині діючий президент ГЛ, учениця 11-А класу Діжурко Аліна. Щиро побажала успіхів і перемоги у виборах, і, цитую: "...нехай ваші успіхи і старання примножують честь і славу нашої рідної школи на Борку, щоб про неї знали не тільки в районі та області, нехай слава про нашу школу лине по всій Україні! Хай щастить юним кандидатам! Нехай спробують свої сили! І нехай ці шкільні вибори стануть першою сходинкою в їхньому подальшому життєвому і кар'єрному зрості, бо вони - майбутня еліта України!!!