ШАНОВНІ

УЧАСНИКИ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ!

Відповідно до Законів України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» зі змінами, у зв’язку із введенням воєнного стану (Указ Президента України від 24.02.2022  №64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні»).

З 14.03.2022 року до особливого розпорядження, освітній процес у закладі відновлено з використанням  технологій дистанційного   навчання.

Освітній процес  організовується за допомогою електронних освітніх платформ ZOOM, Google Meet, Google Classroom, онлайн  платформи «На урок», «Всеосвіта» тощо, а також на електронній освітній платформі  ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ  ШКОЛИ ОНЛАЙН. У школярів є можливість спілкуватися з вчителями в онлайн-режимі та отримувати їх консультації.

Уроки проводяться відповідно до затвердженого розкладу занять  у асинхронному (70% навчального часу) та синхронному (30% навчального часу) режимах, передбачених  освітньою програмою.

Під час синхронного режиму для тестування використовуються платформи Google Classroom, Google-форми, , «На урок», «Всеосвіта» тощо; проводяться онлайн-уроки, виконуються письмові роботи (у тому числі написання диктантів, переказів) через Zoom, Google Meet,  тощо.

В асинхронному режимі використовуються можливості платформ Google Classroom, тощо; текстових редакторів (Word та інші); електронної пошти та месенджерів (Viber, WhatsApp, Facebook тощо); відео та аудіозаписи (записані аудіо або відео пояснення вчителем нового матеріалу, відповідей учнів).

Завантажити рекомендації rekomendacyi.doc [77 Kb] (cкачиваний: 37)
Посмотреть онлайн файл: rekomendacyi.doc

Шановні учасники освітнього процесу!

1. Освітній процес для учнів 1-4 класів та 5-11 класів буде проводиться з використанням технологій дистанційного навчання.
  2. Основні платформи для організації освітнього процесу з використанням дистанційних технологій є:
  •  Розділ сайту закладу "Дистанційне навчання";
  •  Проведення онлайн  уроків: відеозустрічі у Google Meet;
  •  Проведення OFFLINE (OFF) уроків: Google Class - публікація завдань, презентацій, відео, тестів, прикріплення робіт учнями, перевірка, оцінювання, коментування;
  •  Оперативне інформування через Viber;
  •  Альтернативні форми організації навчання  визначені: телефонні дзвінки, Messenger , Telegram.
  1. Режим роботи за розкладом уроків на ІІ семестр 2021-2022 н.р. розміщено на сайті закладу.