Наша школа сьогодні
Дубровицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2
Дубровицької районної державної адміністрації Рівненської області
Дубровицька школа №2 — заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, що забезпечує здобуття освіти та профільну підготовку учнівської молоді. В закладі нині навчаються 476 учнів у 21 класі.
Старша школа функціонує як профільна. В закладі введено профільне вивчення предмету - українська мова (10-11 кл.)
Педагогічний колектив мовою цифр
- Учителів – 50
- Нагрудний знак «Василь Сухомлинський» - 1
- Нагрудний знак «Відмінник освіти України» - 4
- Педагогічне звання «Учитель методист» - 10
- Педагогічне звання «Старший учитель» - 14
- Лауреати обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року» - 2
- Кваліфікаційна категорія «Спеціаліст вищої категорії» - 29
- Кваліфікаційна категорія «Спеціаліст першої категорії» -6
- Кваліфікаційна категорія «Спеціаліст другої категорії» - 6
- Кваліфікаційна категорія «Спеціаліст» - 9
В закладі добре налагоджена методична робота. Діють методична рада, методичні підструктури вчителів, психологічний практикум, педагогічні читання, семінари-практикуми, конференції, творчі звіти. Педагоги закладу є активними учасниками щорічних районних науково-практичних конференцій, лауреатами та переможцями районного й обласного ярмарку-конкурсу педагогічної творчості та щорічного конкурсу «Учитель року».
Дубровицька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 є базовою в Дубровицькому районі з математики, географії, фізичної культури, музичного мистецтва та з навчально-методичної проблеми «Використання проектних технологій у методичній роботі з педагогічними кадрами».
У закладі діє учнівське самоврядування - «Генерація Лідерів» (5-11 класи), «Країна Барвінкова» (1-4 класи). Наявні виховні центри: інформаційний прес-центр, дитяча мистецька вітальня, музейна експозиція «Історія рідної школи», фотоекспозиція «Наша шкільна родина», військово-патріотичний центр, національно-патріотичний центр, інформаційний центр з безпеки життєдіяльності. У школі працюють факультативи, курси за вибором, секція шкільного МАНу «Творча обдарованість».
Щороку учні школи є переможцями районних і обласних олімпіад з базових предметів, конкурсу-захисту робіт МАН, конкурсів інтелектуального та творчого спрямувань, спортивних змагань, активними й результативними учасниками Всеукраїнських та Міжнародних інтерактивних конкурсів «Кенгуру», «Левеня», «Колосок», «Геліантус», «Лелека», «Соняшник», «Гринвіч», «Орлятко», «Кришталева сова», «Бобер».
Наші перемоги на Всеукраїнському рівні
- 2007, 2008 рр. – Лотушко Володимир, учень 10, 11 кл., був переможцем IV етапу Всеукраїнської олімпіади з біології (вчитель Пікнер О.Г.), отримав диплом III ступеня.
- 2009 р. - Воротнюк Руслан, учень 9 класу, був учасником IV етапу Всеукраїнської олімпіади з біології (вчитель Пікнер О.Г.).
- 2013, 2015 рр. - Міщур Надія, учениця 9, 11 кл., була учасником IV етапу Всеукраїнської олімпіади з географії (вчитель Абрамович Н.М.).
- 2018 р. – Лисенко Олег, учень 11 кл., був переможцем Всеукраїнського етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН з біології (вчитель Пікнер О.Г.) і отримав диплом ІІІ ступеня.
- 2019 р. – команда «Титани» Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, була учасником фіналу ІХ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров`я» (керівник Мотрій Т.А.).
Основні показники діяльності за 2007-2020 роки
- 2009 р. – заклад став лауреатом обласного конкурсу «Кращий навчальний заклад року».
- 2013 р. – заклад став переможцем V ювілейної Всеукраїнської акції «Флагман освіти і науки України», нагороджений ювілейною медаллю та Грамотою МОН України.
- 2013 р., 2014 р., 2015 р., 2018р., 2019р. – школа стала переможцем у районному конкурсі «Надія Дубровиччини» у номінації «Супер-заклад» за найбільшу кількість призових місць в інтелектуальних, творчих конкурсах обласного, Всеукраїнського та міжнародного рівнів серед загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ступенів Дубровицького району.
- 2013 р. – Рембезі Назарій, учень 11 класу став переможцем «Програми обміну майбутніх лідерів» (FLEX) і в рамках цієї програми перебував на навчанні у США.
- 2016 р. - школа зайняла ІІ місце у рейтингу серед загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ступенів Дубровицького району у ІІ (районному) турі Всеукраїнських олімпіад з базових предметів за сумою призових місць та І (районному) етапі конкурсу-захисту МАН, 5 призових місць у ІІІ (обласному) турі Всеукраїнських олімпіад з базових предметів.
- 2017 р. – школа посіла у ІІ (районному) турі Всеукраїнських олімпіад з базових предметів 41+3 (І позиція в районі) призових місць та 5 призових місць у ІІІ (обласному) турі Всеукраїнських олімпіад із базових дисциплін.
- 2018 р. – школа виборола у ІІ (районному) турі Всеукраїнських олімпіад з базових предметів 63+3 (ІІ позиція в районі) призових місць. У ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських олімпіад – 4 призових . У І (районному) етапі конкурсу-захисту МАН І місце – 3 учні, ІІІ місце – 1 учень, у ІІ (обласному) етапі – І місце – 1 учень, ІІІ місце – 1 учень, у ІІІ (Всеукраїнському) етапі – 1 учень – ІІІ місце.
- 2019 р. – школа виборола у ІІ (районному) турі Всеукраїнських олімпіад з базових предметів 43+1 призових місць (ІІ позиція у районі), в ІІІ турі Всеукраїнських олімпіад – 7 призових місць, у І етапі МАН – І місце – 5 учнів.
- 2020 р.- заклад виборов у ІІ турі Всеукраїнських олімпіад з базових предметів 44 призових місця (І позиція в районі), 7 призових місць у обласних олімпіадах, І місце у обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН.
Трудовий колектив закладу щороку є переможцем районного огляду-конкурсу у підготовці до нового навчального року:
2006 р. -1 місце, 2007 р. -II місце, 2008 р. - II місце, 2009 р. - І місце,
2010 р. - III місце, 2011 р. - II місце.
У 2015 р. трудовий колектив Дубровицької ЗОШ І-ІІІ №2 нагороджений Почесною грамотою Дубровицької райдержадміністрації та районної ради за якісну підготовку школи до нового 2015-2016 навчального року,
У 2016 р. – колектив Дубровицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Грамотою управління освіти Дубровицької райдержадміністрації за створення належних умов та якісну підготовку до початку 2016-2017 навчального року.
У 2017 р. - трудовий колектив Дубровицької ЗОШ І-ІІІ №2 нагороджений Грамотою Дубровицької райдержадміністрації та районної ради за професіоналізм, ініціативність, сумлінну працю, управлінський і організаторський талант та за якісну підготовку навчального закладу до нового 2017-2018 навчального року.
У 2019 р. трудовий колектив закладу нагороджений Грамотою Дубровицької райдержадміністрації та районної ради за сумлінну працю, ініціативність, управлінський і організаторський талант, за якісну підготовку навчального закладу до початку нового навчального року 2019-2020 років та впровадження нового освітнього простору.
У 2020 р. трудовому колективу закладу оголошено Подяку Дубровицької райдержадміністрації та районної ради за сумлінну працю, ініціативність та якісну підготовку навчального закладу до початку нового 2020-2021 навчального року.
11 років школа співпрацює із Львівським регіональним центром оцінювання якості освіти і є пунктом тестування ЗНО, а Валентина Миколаївна Клюйко є відповідальною за пункт тестування.
Концепція розвитку закладу передбачає школу розвитку компетентностей, рівноправну співпрацю між учителем, учнями та батьками.
Наш заклад та всі працівники дарують своїм учням, їхнім батькам, добрим гостям тільки прекрасні світлі враження, незабутні спогади про шкільні роки, бажання повертатися сюди знову і знову.
Адміністрація, педагогічний колектив Дубровицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 докладає всіх зусиль, щоб наш освітній заклад був для дітей – школою радості, для батьків – спокою і надії, а для вчителів – місцем творчості.