Графік проведення тестів ЗНО у 2021 році завантажити

Графік проведення зовнішнього незалежного оцінювання визначається згідно з затвердженим Міністерством освіти календарним планом проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до закладів вищої освіти у 2021 році.

У 2021 році зовнішнє незалежне оцінювання розпочнеться 21 травня з хімії, також у травні випускники шкіл складуть тести з іноземних мов (англійської, німецької, французької та іспанської) та математики. ЗНО з інших предметів відбудеться з 1 по 15 червня 2021 року.

3-Б клас
На уроці "Я досліджую світ": спостерігаємо, експериментуємо, вимірюємо.

Минув місяць навчання в школі найменших школяриків - першокласників. Цікаво й змістовно проходять уроки "Навчання грамоти", "Математики", "Я досліджую світ" у 1-Б класі. учні дуже люблять "Ранкові зустрічі", які проводяться кожен день.

План роботи Творчої групи вчителів математики та інформатики

на 2021-2022 н.р.

Завантажити: mo-matematika-ta-nformatika-na-sayt-2022-23_docx.pdf [100.54 Kb] (cкачиваний: 12)
Посмотреть онлайн файл: mo-matematika-ta-nformatika-na-sayt-2022-23_docx.pdf