25 травня 2021 року в Дубровицькій ЗОШ І-ІІІст.№2 відбулися вибори президента Генерації Лідерів. Кандидати в президенти ГЛ: Карпович Вікторія (9-А), Кот Богдан (9-Б), Рожко Тетяна (10-А) впродовж передвиборчої кампанії проводили агітацію, намагаючись довести до кожного виборця свою програму, план дій та провели дебати.
За результатами голосування найбільшу кількість голосів набрала Рожко Тетяна. Щиро вітаємо новообраного президента ГЛ, бажаємо впроваджувати демократичну політику нової школи, берегти, розвивати та примножувати її традиції. Наснаги, натхнення і успіхів!!!!
Читати більше »