В переддень свята – Дня захисників та захисниць України учні Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст.№2 вшанували світлу пам`ять і поклали квіти на могили героїв.

У 3-А класі Дубровицької ЗОШ №2 сьогодні було надзвичайно святково і весело! Адже,традиційно вітали зі святом- Днем захисника України наших маленьких,але вже дуууууже відповідальних,серйозних,хоробрих,творчих,ввічливих КОЗАКІВ!

Сьогодні свято, конкурс нині,
Сьогодні все козацтво тут,
І в цьому залі радість лине,
Козацькі ігри всіх нас ждуть.
Ми роду козацького діти,
Ми любимо сонце і квіти
І сонце нам шле свій привіт.
Ми роду козацького діти,
Землі української цвіт.
      Сьогодні, 13 жовтня 2021 року в Дубровицькій ЗОШ І-ІІІ ст.№2 в переддень свята – Дня захисників і захисниць України були проведені спортивно-розважальні естафети в початкових класах вчителем фізичної культури Діжурко Н.В.
[video=]

Триває ІІ зональний етап змагань з футболу Спартакіади школярів серед учнів ЗЗСО на призи клубу «Шкіряний м`яч».
Щиро вітаємо команду Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст.№2:

11 і 12 жовтня 2021 року був проведений І міжшкільний тур І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із трудового навчання та англійської мови.
    Учні Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст.№2 достойно стартували.
Англійська мова:
  • І місце – Катрук Надія – 8-Б клас. ( Вчитель Кудра І. М.)
  • І місце – Герасимчук Ірина – 11-А клас. (Вчитель Кудра І. М.)
  • ІІІ місце – Мельник Катерина – 9-А клас. (Вчитель Мельничук О.І.)
Трудове навчання:
  • ІІІ місце – Чирук Юлія – 8-Б клас. (Вчитель Ващишин В. І.)
      Молодь держави – це її намисто, а ось такі обдаровані особистості – перлинки цієї прикраси.
      Слова шани і вдячності хай звучать на адресу вчителів, наставників талановитої молоді, адже вони- співавтори успіху своїх вихованців. Завдяки їхній натхненній праці школярі досягли тих вершин, які стали визначними сходинками до поставленої мети.
     Тож щиро вітаємо юні обдарування і їх вчителів і бажаємо й надалі зростати інтелектуально та творчо, примножувати славу рідної школи на Борку!!!