02.12.2021 року відбувся І етап ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

6-А клас – Маковецьку Богдану – 1 місце, вчитель Карпович Ірина Андріївна.
11-А клас – Котяш Олесю – 2 місце, вчитель Карпович Ірина Андріївна.
9-Б клас – Черпак Христину – 3 місце, вчитель Петрусь Людмила Іванівна.
Бажаємо переможцям наснаги, нових творчих звершень, а педагогам – терпіння, радості й задоволення від успіхів своїх вихованців!

Дубровицька Друга щиро вітає Діжурко Наталію Василівну - вчителя фізичної культури, яка здобула перемогу у спортивному конкурсі "Спортивні рекорди. Гімнастичне тріо".
Тріо Діжурків (Наталія Василівна, чоловік Григорій та донька Аліна) посіли почесне ІІІ місце з результатом 59 стрибків.
Бажаємо ставити перед собою високі цілі і досягати їх із завзяттям, виявляючи силу духу і притаманну Вам майстерність. Великих злетів без падінь і подальших спортивних досягнень і перемог!

29 листопада 2021 року з метою утвердження статусу української мови як державної, піднесення її престижу, виховання у молодого покоління українців поваги до мови свого народу проведено І етап ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.
Нинішнього року учні нашого закладу освіти довели, що вони добре знають рідну мову. Вітаємо
11-А клас – Котяш Олесю – 2 місце, вчитель Карпович Ірина Андріївна
9-А клас – Герасимчук Оксану – 3 місце, вчитель Карпович Ірина Андріївна
Вітаємо переможців конкурсу та їх наставників! Дякуємо за невтомну і віддану працю та любов до рідного слова. Нових Вам щасливих, успішних і захоплюючих життєвих доріг!