Інструктаж для учнів з техніки безпеки на зимових канікулах. Безпечні зимові канікули

Нові радощі, нові враження, нові події, нові сподівання…
Наближається новорічне диво, новорічна казка, повна чудес!!!
І саме в ці останні дні старого року, прощаючись із ним, всі ми, як маленькі діти щиро віримо в чудеса, магічні перетворення, щось неповторне, феєричне і яскраве!!! Хочеться дива!!
Казкову атмосферу свята, відчуття феєрії, чудес намагалися і ми створити в рідній школі. Щоб раділо серце і милувалися очі, щоб відчувалося, що свято, попри всі карантинні заборони, таки прийшло до нас!
Казка розпочинається, свято наближається, і ми щиро віримо і сподіваємося, що ця казка буде доброю, радісною, чудесною, повною світла, тепла, здоров`я, краси і чудес!!!
Дід Мороз і Снігуронька з Фіксиками Сімкою і Нуликом завітали до нашого закладу освіти з новорічними і різдвяними вітаннями, подарунками, іграми, розвагами і квестами.
Свято наближається!!!!