Юні боксери Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст.№2 гідно представили Дубровиччину на змаганнях!!!
З 17 по 19 лютого 2022 року в м. Рівне відбулися два боксерські заходи – чемпіонат Рівненської області з боксу та відкритий турнір з боксу пам`яті П. Дмітрієва.

31 січня 2022 року на базі Центру дитячої та юнацької творчості відбувся територіальний етап гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії».
Дубровицька Друга щиро і сердечно вітає своїх переможців:
Номінація «М`яка іграшка»:
І місце – Хмелініна Ангеліна -6-А клас (Вчитель Ващишин В.І.);
Номінація «Вироби з тіста та пластиліну»:
ІІ місце – Маковецька Богдана – 6-А клас (Вчитель Ващишин В.І.)
Номінація «Поезія, проза»:
І місце – Придюк Вероніка – 10-А клас (Вчитель Німчук Г.А.)
Пишаємося вашими результатами!!!
Переможцям та їх наставникам зичимо подальших успіхів!!!

24 січня 2022 року у м. Рівне, в Рівненській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів № 24, було проведено ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури.
Щиро ВІТАЄМО з перемогою ( 3 місце ) у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури ученицю 11-А класу КОТЯШ ОЛЕСЮ ОЛЕКСАНДРІВНУ (вчитель Карпович Ірина Андріївна) і бажаємо яскравих успіхів у всіх планах і починаннях, нехай супроводжують творчі перемоги, навчання хай приносить тільки задоволення й щедрі результати, а новий день дарує натхнення, нові відкриття і звершення!

ВІТАЄМО наших юних науковців, переможців І етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України!

Щиро вітаємо ученицю 11-А класу Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст.№2 Герасимчук Ірину та її наставника Дуку С.В. за зайняте ІІІ призове місце у ІІ етапі (районному) Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії.
Бажаємо подальших успіхів, творчого натхнення і ентузіазму, здійснення всіх задумів і мрій!!!

21 грудня 2021 року відбувся ІІ етап (районний) Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії.
Наші результати:
ІІ місце – Гарболінський Владислав, учень 10-А класу (вчитель Батан І.М.).
Дубровицька Друга щиро і сердечно вітає переможця Гарболінського Владислава та його наставника Батана І.М. Бажаємо творчої наснаги та нових перемог!!!

Дубровицька Друга щиро вітає наших маленьких боксерів, які успішно дебютували на змаганнях з боксу, присвячених Дню енергетика, які відбулися 18 грудня 2021 року у м. Вараш.
Наші учні здобули призові місця:
І місце – Салюта Матвій – 3-А клас;
І місце – Годунко Олександр – 3-Б клас;
І місце – Троц Кирил – 3-Б клас;
І місце – Місько Ольга – 5-А клас;
І місце – Серко Юрій – 9-Б клас.
Бажаємо нашим юним спортсменам та їх наставникам нових спортивних перемог і звершень!!!

У грудні 2021 року серед закладів загальної середньої освіти Дубровицької міської ради було проведено ІІ етап ХХІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, що проходить під гаслом «Об`єднаймося ж, брати мої», у номінаціях «Література», «Історія України і державотворення», «Образотворче мистецтво» за темою «Заради честі, миру і майбутнього України».

17 грудня 2021 року відбулася відкрита першість Костопільської ДЮСШ з важкої атлетики.
Переможцями у своїх вагових категоріях стали учні Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст.№2:
І місце – Нашора Іван – 6-Б клас;
І місце – Котяш Ярослав – 8-Б клас;
ІІ місце – Педюк Кирил – 3-Б клас.
Наші найщиріші вітання для учнів та їхнього тренера та побажання майбутніх спортивних рекордів!!!

З 10 по 13 грудня 2021 року у м. Івано-Франківськ проходив відкритий Всеукраїнський турнір з боксу пам`яті Заслуженого тренера України Валерія Дем`янова.
На цих змаганнях учениця 5-А класу Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст.№2 Місько Ольга зайняла І призове місце.
Щиро вітаємо її та її наставника з цією значущою перемогою! Бажаємо подальших спортивних перемог і п`єдесталів!!!