Триває ІІ зональний етап змагань з футболу Спартакіади школярів серед учнів ЗЗСО на призи клубу «Шкіряний м`яч».
Щиро вітаємо команду Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст.№2:

    11 і 12 жовтня 2021 року був проведений І міжшкільний тур І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із трудового навчання та англійської мови.
    Учні Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст.№2 достойно стартували.
Англійська мова:
  • І місце – Катрук Надія – 8-Б клас. ( Вчитель Кудра І. М.)
  • І місце – Герасимчук Ірина – 11-А клас. (Вчитель Кудра І. М.)
  • ІІІ місце – Мельник Катерина – 9-А клас. (Вчитель Мельничук О.І.)
Трудове навчання:
  • ІІІ місце – Чирук Юлія – 8-Б клас. (Вчитель Ващишин В. І.)
      Молодь держави – це її намисто, а ось такі обдаровані особистості – перлинки цієї прикраси.
      Слова шани і вдячності хай звучать на адресу вчителів, наставників талановитої молоді, адже вони- співавтори успіху своїх вихованців. Завдяки їхній натхненній праці школярі досягли тих вершин, які стали визначними сходинками до поставленої мети.
     Тож щиро вітаємо юні обдарування і їх вчителів і бажаємо й надалі зростати інтелектуально та творчо, примножувати славу рідної школи на Борку!!!
 

   24 березня 2021 року в Дубровицьку ЗОШ І-ІІІ ст.№2 завітав голова правління БФ «Наш край», депутат Рівненської обласної ради Василь Яніцький з приємною місією. Він вручив учню 9-А класу Воробйову Віктору Грамоту лауреата премії «Інтелект-2020» за високі досягнення в наукових конкурсах та олімпіадах, любов до знань і наполегливість у досягненні мети.
  Ми щиро радіємо за успіхи нашого учня та бажаємо йому розквіту талантів і здібностей у царині науки, здійснення творчих мрій та подальших успіхів і здобутків!!!
Нових перемог!!!!


 

 


 

Із 01 березня 2021 року розпочався ІІ ( обласний ) етап Всеукраїнського конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт МАН, який проходив у дистанційному онлайн-режимі. Це інтелектуальне змагання є простором ідей,який дає обдарованій молоді можливість заявити про себе, почути поради науковців з досвіду, отримати натхнення на подальші дослідження та проекти.
 

 
   Вітаємо переможців І (відбіркового) етапу дистанційного конкурсу читців-декламаторів «В Тарасовій думі, у Лесиній пісні живе Україна моя!" Гладковича Владислава - ІІ місце та Карпович Вікторію - ІІ місце!!!
   Дякуємо за підготовку учасників вчителям української мови та літератури Карпович Ірині Андріївні та Німчук Ганні Адамівні!
   Бажаємо Вам натхнення та ще більших здобутків у майбутньому!!!

 

 

    19 лютого,відбувся обласний фінал змагань з усного математичного рахунку "Прангліміне 2021".
    А учасником фіналу став учень 2-А класу Дубровицької ЗОШ N 2 Салюта Матвій, який у відбірковому етапі змагань продемонстрував високі результати у своїй віковій категорії "Чомучки". Для Матвійчика це перша участь в "Прангліміне", тому, звичайно,всі перемоги ще попереду!
   Бажаємо нашому розумничку успіхів у здоланні ще не одної математичної вершини! Пишаємося тобою, Матвійчику! Ти - наша гордість!
   Завдячуємо батькам учня за підтримку ініціативи участі у конкурсі.
 


Вітаємо переможця дистанційного районного огляду-конкуру читців-гумористів «Поліські пересмішники» Гладковича Владислава, учня 5-А класу за зайняте І місце (Вчитель Карпович Ірина Андріївна).


07 жовтня 2020 року на базі Центру позашкільної освіти відбувся районний етап конкурсу патріотичної пісні «Поліська Січ» (дистанційний). Учень 9 – Б класу Дубровицької ЗОШ №2 Кот Богдан, достойно представив наш заклад освіти і зайняв ІІІ призове місце в номінації «Солісти» (середня вікова категорія).
Ми щиро вітаємо Богдана та вчителя музичного мистецтва Стовбу Людмилу Петрівну і бажаємо їм натхнення і подальших творчих злетів і перемог!!!
 


Наука – найкращий спосіб задовольняти власну допитливість!
15 та 23 лютого 2020 року на базі Національного університету водного господарства та природокористування пройшов ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН. Конкурс є щорічним інтелектуальним змаганням, завданнями якого є виявлення та підтримка інтелектуально та творчо обдарованої молоді. Дубровиччину представили 29 учнів, з яких 8 вибороли призові місця. Учениця 10-А класу Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст..№2 Лясковець Марина Миколаївна гідно представила наш район та зайняла 3 місце ( відділення хімії та біології, секція: " Біологія людини ").
Щиро пишаємось Лясковець М.М., і бажаємо подальших успіхів у досягненні наукових верщин! Висловлюємо щиру подяку вчителю біології Пікнеру Олександру Георгійовичу за якісну підготовку учениці!
Нехай вам щастить у всьому!

 11 лютого на базі Рівненського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. - спеціалізована спортивна школа" №26 відбувся ІІІ (обласний) тур Всеукраїнської олімпіади з географії. Учасники олімпіади виконували теоретичний і практичний тури, в ході яких продемонстрували свої знання і вміння. Учень 8-Б класу Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст.№2 Придюк Любомир Олександрович зайняв 3 місце.
Щиро вітаємо Любомира та педагога, яка готувала його до олімпіади, Абрамович Ніну Миколаївну!
Бажаємо не зупинятися на досягнутому, ставити перед собою високі цілі та досягти нових вершин. Зичимо вчителю та учню подальших успіхів, здоров’я та наснаги, впевненості в досягненні заповітної мрії. Сміливо крокуйте вперед! Пишаємось ВАМИ!!!

 


Назад Вперед
Меню сайту