Наказом Міністерства освіти і науки України затверджено календарний план організації та проведення у 2024 році національного мультипредметного тесту (НМТ). 



ЗНО -2024
Нацiональний мультипредметний тест

У межах НМТ кожен учасник буде виконувати завдання із 4-х навчальних предметів, три з яких є обов'язковими (українська мова, математика та історія України), а один — на вибір із переліку (українська література, іноземна мова (англійська, німецька, французька, іспанська), біологія, хімія, фізика, географія). Предмет за вибором вступник зазначатиме під час реєстрації для участі в НМТ.

Новацією 2024 року є розширення переліку обов'язкових предметів НМТ історією України.

Модель проведення передбачає, що чотири предметних тести учасник виконуватиме в один день: два предметних тести кожен по одній годині до перерви та два предметних тести кожен по годині — після перерви. Це дійсно важко, але пріоритет МОН - безпека та рівні умови.

Передбачено проведення двох сесій НМТ: основної та додаткової. У додатковій сесії тестування зможуть узяти участь ті вступники, які з поважних причин не пройшли тестування під час основної сесії.

Тестування відбуватиметься в спеціально обладнаних комп’ютерних аудиторіях закладів освіти – тимчасових екзаменаційних центрах (ТЕЦ), створених у населених пунктах як в Україні, так і за її межами.

У зв'язку з тим, що тест став довшим, дві зміни в один день забезпечити неможливо. Тому реєстрація на НМТ розпочнеться раніше, а саме тестування відбудеться вже з травня 2024 року.

Ті, хто не планує вступати до закладів вищої освіти, можуть не складати НМТ. У 2024 році для випускників немає обов'язкової державної підсумкової атестації. Пробного НМТ також не проводитимуть.

За матеріалами Українського центру оцінювання якості освіти та Міністерства освіти і науки України

Вступні випробування у 2024 році: чого очікувати?

На допомогу учаснику НМТ

Тести минулих років | Український центр оцінювання якості освіти

Тести ЗНО/НМТ онлайн - тренувальні тести – сайт ЗНО.Освіта.UA

 



ЗНО-2023
Нацiональний мультипредметний тест

Календар проведення НМТ

Міністерство освіти і науки України затвердило календарний план організації та проведення у 2023 році національного мультипредметного тесту (наказ № 318 від 20.03.2023).

Основна сесія тестування проходитиме з 5 по 23 червня, додаткова - з 11 по 24 липня.

Реєстрація осіб для участі в основній сесії триватиме з 3 квітня до 3 травня 2023 року.

НМТ-2023: демонстраційний тест з англійської мови

НМТ-2023: демонстраційний тест з фізики

НМТ-2023: демонстраційний тест з історії України

НМТ-2023: демонстраційний тест з математики

НМТ-2023: демонстраційний тест з української мови

Нормативні документи

"НМТ-2023: ви запитуєте — ми відповідаємо"

Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти з метою інформування всіх зацікавлених щодо національного мультипредметного тесту 2023 року рекомендує ознайомитись із презентацією з відеокоментарями «НМТ-2023: ви запитуєте — ми відповідаємо» від Українського центру оцінювання якості освіти.

У презентації надані відповіді на питання: чим НМТ-2023 відрізнятиметься від минулорічного, якими будуть зміст, структура й оцінювання кожного предмета НМТ, як відбуватиметься реєстрація для участі у вступному випробуванні, коли і де потенційні учасники / учасниці проходитимуть тестування та як визначатимуть результати для вступу – відповіді на ці питання.

https://www.youtube.com/live/MqQ0q8C3614?feature=share




Майбутні учасники ЗНО мають змогу зробити процес підготовки до тестування ефективнішим за допомогою тематичних добірок тестових завдань з необхідних предметів.

Для цього варто скористатися спеціальним розділом платформи ЗНО-ОНЛАЙН, у якій всі завдання зовнішнього оцінювання з кожного предмета розподілені за темами.

Розподіл здійснений провідними фахівцями в галузі підготовки до ЗНО відповідно до чинних програм тестування.

Таким чином користувачі зможуть опрацювати весь обсяг змісту, необхідний на тестуванні з певного предмета, і бути готовими до виконання завдання з будь-якої теми під час проходження зовнішнього оцінювання.

У кожній предметній добірці завдання розподілено за розділами, темами й підтемами. Це дає можливість впродовж одного відрізку самостійної роботи або одного заняття з репетитором зосередитися на виконанні завдань конкретного тематичного спрямування.

Обравши певний тематичний набір завдань і опрацювавши його, учасники зможуть швидко з’ясувати, на якому рівні засвоєна ця тема. Темам, які засвоєні гірше, варто буде приділити особливу увагу впродовж підготовки до тестування.

Наразі на сайті доступні тематичні добірки з усіх основних предметів ЗНО: 

Користуйтеся розділами з тематичними добірками завдань для дієвої підготовки до тестування зовнішнього оцінювання.



Докладніше про особливості ЗНО/ДПА-2022 ‒ на YouTube-каналі УЦОЯО https://bit.ly/3GmHc6s і в Путівнику учасника ЗНО 👉https://bit.ly/3gay75N. Завантажити путівник у форматі PDF.

 




 

 

 Завантажити документ: 2021_11_18-presrelz-2021-18-listopad.pdf [464.51 Kb] (cкачиваний: 5)
Посмотреть онлайн файл: 2021_11_18-presrelz-2021-18-listopad.pdf 


Назад Вперед
Меню сайту