Майбутні учасники ЗНО мають змогу зробити процес підготовки до тестування ефективнішим за допомогою тематичних добірок тестових завдань з необхідних предметів.

Для цього варто скористатися спеціальним розділом платформи ЗНО-ОНЛАЙН, у якій всі завдання зовнішнього оцінювання з кожного предмета розподілені за темами.

Розподіл здійснений провідними фахівцями в галузі підготовки до ЗНО відповідно до чинних програм тестування.

Таким чином користувачі зможуть опрацювати весь обсяг змісту, необхідний на тестуванні з певного предмета, і бути готовими до виконання завдання з будь-якої теми під час проходження зовнішнього оцінювання.

У кожній предметній добірці завдання розподілено за розділами, темами й підтемами. Це дає можливість впродовж одного відрізку самостійної роботи або одного заняття з репетитором зосередитися на виконанні завдань конкретного тематичного спрямування.

Обравши певний тематичний набір завдань і опрацювавши його, учасники зможуть швидко з’ясувати, на якому рівні засвоєна ця тема. Темам, які засвоєні гірше, варто буде приділити особливу увагу впродовж підготовки до тестування.

Наразі на сайті доступні тематичні добірки з усіх основних предметів ЗНО: 

Користуйтеся розділами з тематичними добірками завдань для дієвої підготовки до тестування зовнішнього оцінювання.Докладніше про особливості ЗНО/ДПА-2022 ‒ на YouTube-каналі УЦОЯО https://bit.ly/3GmHc6s і в Путівнику учасника ЗНО 👉https://bit.ly/3gay75N. Завантажити путівник у форматі PDF.

 
 

 

 Завантажити документ: 2021_11_18-presrelz-2021-18-listopad.pdf [464.51 Kb] (cкачиваний: 2)
Посмотреть онлайн файл: 2021_11_18-presrelz-2021-18-listopad.pdf 05 листопада 2021 року в Дубровицькій ЗОШ І-ІІІ ст.№2 відбулася зустріч адміністрації закладу з учнями 11-А класу з метою ознайомлення з інформацією щодо ЗНО – 2022  для подальшої ефективної підготовки. В ході зустрічі розглядалися питання:

  1. Про графік проведення ЗНО – 2022.
  2. Про реєстрацію на пробне ЗНО -2022.
  3. Підготовка до ЗНО: якими будуть тести в 2022 році та особливості тесту 2022 року.
  4. Про деякі питання проведення у 2022 році результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти.

Майбутні учасники ЗНО мають змогу зробити процес підготовки до тестування ефективним і результативним.

Бажаємо успіхів майбутнім учасникам ЗНО – 2022 !!!!  • Підготовка до ЗНО: якими будуть тести в 2022 році, завантажити:
  • ЗНО-2022: на що варто зважати, готуючись до тестування, завантажити:
  • Підготовка до ЗНО з різних предметів, завантажити:
  • Коли відбудеться ЗНО-2022 (розклад), завантажити:
  • Новини (Тим, хто планує вступати в 2022 році на політологію, журналістику чи психологію, доведеться складати ЗНО з математики), завантажити:

Назад Вперед
Меню сайту