Медіаграмотність у структурі професійної - методичної компетентності

Небезпечні квести

Всеукраїнська школа онлайн

Всеукраїнська школа онлайн — це платформа для дистанційного та змішаного навчання учнів 5-11 класів та методичної підтримки вчителів.

Мета Всеукраїнської школи онлайн — забезпечити кожному українському учневі та вчителю рівний, вільний і безоплатний доступ до якісного навчального контенту.

Посилання на платформу Всеукраїнської школи онлайн

Місяць цифрової грамотності

ВПРОВАДЖЕННЯ ШКІЛЬНОЇ МЕДІАОСВІТИ

ВПРОВАДЖЕННЯ ШКІЛЬНОЇ МЕДІАОСВІТИ НА ОСНОВІ

ПРИНЦИПІВ НАСКРІЗНОГО НАВЧАННЯ

У Дубровицькій ЗОШ І-ІІІ ст.№2

Педагогічний колектив Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст. №2, спираючись на давні традиції експериментальної роботи, розглядає концепцію впровадження медіаосвіти в Україні як відповідь на актуальні проблеми сучасності та як нове соціальне замовлення українського суспільства щодо розвитку медіаосвіти і формування медіаобізнаності, медіаграмотності, медіакомпетентності у сучасних здобувачів освіти.

Наскрізність системи забезпечувалася впровадженням курсу за вибором «Цифрова та медіаграмотність» в 5 класах (5-а, 5-б),факультативного  курсу «Основи верстки та веб-програмування»  (9-а, 9-б класи) та «Основи візуального програмування» в старшу школу (10 клас). Також продовжилось підвищення кваліфікації педагогів з медіаосвітніх курсів.