У рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», в Дубровицькому ліцеї №2 було проведено ряд заходів, метою яких було формування учнівської свідомості щодо нетерпимого ставлення до насильства.
Акція розпочалася із оформленням інформаційного стенду та загальношкільної акції «Синя стрічка-проти насильства».
З учнями Дубровицького ліцею №2 було проведено ряд бесід та виховних годин, які були присвячені вирішенню конфліктів, запобіганню торгівлі людьми та протистоянню насильству.
Відбувся показ відео «Розірви коло насильства», «Торгівля людьми», «Безпека дітей в інтернеті».
Також було проведенно анкетування «Насильство та булінг в школі».
Кожна дитина має право на щастя, любов і опіку. Але головне право – це право на життя, життя без насильства.

З 2 по 6 жовтня 2023 р. в Дубровицькому ліцеї 2 відбувся Всеукраїнський тиждень протидії БУЛІНГУ. Психологічною службою ліцею було проведено ряд заходів ,з метою формування в учасників системи уявлень та знань щодо булінгу,форм та методів його попередження та подолання, а також особливостей звернення по допомогу у разі випадку ситуації булінгу.

З 26 по 30 вересня в Дубровицькому ліцеї №2 пройшов Тиждень протидії булінгу.

[video=]

Лист МОН України №19-436 від 14.08.2020 Про створення безпечного освітнього середовища в закладі освіти та попередження і протидії булінгу (цькуванню) завантажити: doc1.doc [1.79 Mb] (cкачиваний: 2)
Посмотреть онлайн файл: doc1.doc