ВИСНОВОК 

про якість освітньої діяльності, внутрішню систему забезпечення якості освіти за результатами самооцінювання освітніх та управлінських процесів за напрямом “Педагогічна діяльність педагогічних працівників закладу освіти” у 2022-2023 н.р.

Дубровицького  ліцею №2 Дубровицької міської ради

ЗавантажитиУзагальнена таблиця критеріїв, індикаторів та інструментарію для оцінювання за напрямком «Педагогічна діяльність педагогічних працівників закладу освіти» Дубровицького ліцею №2 Дубровицької міської ради у 2022-2023 н.р.

ЗавантажитиЗ метою визначення рівня  якості освітньої діяльності у Дубровицькій ЗОШ І-ІІІст. №2 було проведено анкетування серед батьків для самооцінювання з напрямку «Освітнє середовище закладу освіти»


Завантажити результати анкетування   dlya-batkv-dagrami.pdf [231.05 Kb] (cкачиваний: 5)
Посмотреть онлайн файл: dlya-batkv-dagrami.pdf З метою визначення рівня  якості освітньої діяльності у Дубровицькій ЗОШ І-ІІІст. №2 було проведено анкетування серед педагогічних праівників  для самооцінювання з напрямку «Освітнє середовище закладу освіти»


Завантажити результати анкетування dlya-ped_pracvnikv-dagrami.pdf [403.65 Kb] (cкачиваний: 7)
Посмотреть онлайн файл: dlya-ped_pracvnikv-dagrami.pdf З метою визначення рівня  якості освітньої діяльності у Дубровицькій ЗОШ І-ІІІст. №2 було проведено анкетування серед здобувачів освіти для самооцінювання з напрямку «Освітнє середовище закладу освіти»

Завантажити результати анкетування anketuvannya-1.pdf [819.38 Kb] (cкачиваний: 7)
Посмотреть онлайн файл: anketuvannya-1.pdf З метою визначення рівня  якості освітньої діяльності у Дубровицькій ЗОШ І-ІІІст. №2 було проведено анкетування серед батьків для самооцінювання з напрямку «Освітнє середовище закладу освіти»

.

 

Кількість респондентів - батьки:42 особи.З метою визначення рівня  якості освітньої діяльності у Дубровицькій ЗОШ І-ІІІст. №2 було проведено анкетування серед учнів  для самооцінювання закладу освіти.

 

Кількість респондентів - учні:42 особи.З метою визначення рівня  якості освітньої діяльності у Дубровицькій ЗОШ І-ІІІст. №2 було проведено анкетування серед педагогічних працівників для самооцінювання закладу освіти.

 

Кількість респондентів - педагогічні працівники: 42 особи;


Меню сайту