Практичним психологом були проведені методики:

• Тест шкільної тривожності Філіпса, мета якого - вивчити рівень і характер тривожності, пов’язаної зі школою, у дітей молодшого шкільного віку.

Ось і завершилась Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства".

Учасники І етапу етноконкурсу "Вифлеємська зірка". Ансамбль "Джерельце" Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст. №2
Колядка "Так рано, раненько"

В Україні щороку, починаючи з 2008, проводиться Всеукраїнський тиждень права з нагоди річниці прийняття Загальної декларації прав людини.

09 та 10 грудня 2021 року в житті учнів 1-А та 1-Б класу (класоводи Чмуневич О.В. та Мазур Н.П.) Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст.№2 – незвичайна і радісна подія «100 днів у школі».

У рамках акції "16 днів проти насильства" , з метою формування навичок ненасильницького спілкування, соціально - психологічною службою школи була проведена година спілкування з елементами тренінгу "Дружити справа нелегка, але дружити треба вміти" у 2-А класі.