З 2 по 6 жовтня в Дубровицькому ліцеї №2 відбувся Всеукраїнський тиждень протидії БУЛІНГУ. Психологічною службою ліцею було проведено ряд заходів ,з метою формування в учасників системи уявлень та знань щодо булінгу,форм та методів його попередження та подолання ,а також особливостей звернення по допомогу у разі випадку ситуації булінгу.

Писанкарство - це вагома частина українського фольклору. Водночас - це і чудовий метод самотерапії, гармонізації емоційного стану. А ще це невід'ємний атрибут великодніх свят! Тому з учнями 2-А класу створювали кожен свою писанку, зі своїм неповторним орнаментом. Творили, фантазували та мріяли про те, про що мріє, мабуть, кожен українець - про якнайшвидшу ПЕРЕМОГУ!
Тому і писанки вийшли унікальні, неповторні, з думками про Україну...

В ході проведення педагогічної ради відбувся конструктивний обмін думками за темами: адаптація учнів, дистанційний формат навчання, перехід до очного навчання, перехід від формувального до бального оцінювання, реалізація принципів доброчесності.

28 грудня 2022 року,з метою визначення рівнів адаптованості першокласників,, виявлення "групи ризику",аналізу основних проблем адаптаційного періоду учнів,вироблення шляхів їх подолання, підвищення рівня педагогічної майстерності вчителя,вже традиційно,у Дубровицькому ліцеї #2, пройшов психолого-педагогічний консиліум "Адаптація першокласників до навчання у школі".
Ключовою ідеєю заходу були вправи на адаптацію першокласників в умовах війни: як налаштувати дітей на навчання,як стабілізувати емоційний стан,як заспокоїти,,подолати стрес,де зрештою,знайти ресурс для відновлення?
Розглядалася також безпекова, емоційна, здоров'язбережувальна, соціальна складові позитивної адаптації здобувачів освіти.
Бажаємо нашим діткам мирного дитинства і успішної адаптації до навчання!

Свобода від насильства – одне з основних прав людини. Саме тому психологічна служба закладу в рамках акції "16 днів проти насильства" провела заняття з учнями 4-Б класу на тему "Мої безпечні кордони".

З 10 по 13 листопада у Дубровицькій ЗОШ І-ІІІ ст. №2 тривала акція «СТОП БУЛІНГ»
Впродовж тижня соціально-психологічна служба проводила правопросвітницькі заходи, спрямовані на інформування учасників освітнього процесу про проблему булінгу.