Основні сайти та онлайн-платформи, за якими здійснюється навчання за допомогою дистанційних технологій навчання.
🔹 Навчання унів за Єдиним розкладом на платформі Всеукраїнська школа онлайн https://mon.gov.ua/ua/vseukrayinskij-rozklad

🔹доступ до навчальних матеріалів 1-11 класів безкоштовно: від дистанційної школи «Центр освіти «Оптіма» https://optima.school/free-education. Потрібно зареєструватися, вказати свою електронну пошту, і на неї приходить посилання та пароль для входу.

🔹освітня ініціатива для учнів початкової та середньої школи України: від школи Базис https://vb.me/school_info разом з Viber-спільнотою Школа.інфо

🔹онлайн-навчання для всіх дітей України, які можуть доєднатися до занять в Zооm: від Академії Сучасної Освіти А+ https://aplus.ua/.

🔹дистанційна школа 5-11 класи: від JAMM School https://jammschool.com.ua/

🔹участь в живих уроках, навчальні матеріали за весь рік, додаткові активності для діток від ThinkGlobal. Слідкуйте за розкладом https://www.facebook.com/ThinkGlobalUA. https://www.facebook.com/ThinkGlobalUA

🔹екстернат-платформу ALTERRA ONLINE EXTERNAT https://www.facebook.com/alterraschool1 дає доступ до матеріалів та тестів.

🔹безкоштовні щоденні зустрічі онлайн з дітьми від 6 років: танці, ігри, англійська, перегляд фільмів та інше. Розклад оновлюється кожного дня на сторінці і Telegram-каналі @OkStudy127

🔹безкоштовна серія онлайн майстер-класів https://od.itstep.org/ і тематичних зустрічей для дітей 7-14 років: безпека в інтернеті, створення та перші кроки для заробітку на NFT, розробка ігор за допомогою Construct. https://od.itstep.org/

🔹безкоштовна реєстрація на онлайн уроки і регулярні щоденні зустрічі дітей з психологом від наукового ліцею Клима Чурюмова https://bit.ly/3hCf6dm.

🔹вільний доступ до повного пакету "Слухач" (1-11 класи) для самонавчання – повна шкільна програма від Центру Дистанційної Освіти "Джерело" https://cdo.org.ua/reg/.

🔹мережа навчальних закладів М`Аndryk International School https://m-andryk.com.ua запрошує учнів 1-8 класів до БЕЗКОШТОВНИХ онлайн-уроків. Розклад і підключення: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Bk8gD_hiYoIjiQsAZSJKITd5xwz1x_9M3mXFXD36jqE/edit?usp=sharing

🔹уроки в запису та онлайн. Тут https://bit.ly/3sFkZg5 можна зареєструватися, а тут https://www.eduforsafety.com.ua/ знайти уроки українською, англійською та російською мовами. Проєкт School Navigator.

🔹пізнавальні онлайн-зустрічі від ГО "Смарт Освіта" для дітей та підлітків. Щодня оновлений розклад https://nus.org.ua/. Заповніть анкету https://bit.ly/34aOXzh, щоб приєднатися.

🔹 Видавництво Ранок БЕЗКОШТОВНО надає дитячі книги в електронному форматі👉 https://bit.ly/35pwNKw

🔹 Yakaboo відкрили безкоштовний доступ до аудіо- та електронних книжок в мобільному додатку👉 https://bit.ly/3CcZG92

🔹 Нова Українська Школа організувала серію пізнавальних онлайн-зустрічей із вчителями👉 https://bit.ly/3sDR87P

🔹 MEGOGO відкрили безкоштовний доступ до мультиків, фільмів та аудіоказок👉 https://bit.ly/35KLwjg https://mon.gov.ua/ua/vseukrayinskij-rozklad



 ШАНОВНІ

 УЧАСНИКИ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ!

       Відповідно до Законів України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» зі змінами, у зв’язку із введенням воєнного стану (Указ Президента України від 24.02.2022  №64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні»).

          З 14.03.2022 року до особливого розпорядження, освітній процес у закладі відновлено з використанням  технологій дистанційного   навчання.

         Освітній процес  організовується за допомогою електронних освітніх платформ ZOOM, Google Meet, Google Classroom, онлайн  платформи «На урок», «Всеосвіта» тощо, а також на електронній освітній платформі  ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ  ШКОЛИ ОНЛАЙН. У школярів є можливість спілкуватися з вчителями в онлайн-режимі та отримувати їх консультації.

         Уроки проводяться відповідно до затвердженого розкладу занять  у асинхронному (70% навчального часу) та синхронному (30% навчального часу) режимах, передбачених  освітньою програмою.

Під час синхронного режиму для тестування використовуються платформи Google Classroom, Google-форми, , «На урок», «Всеосвіта» тощо; проводяться онлайн-уроки, виконуються письмові роботи (у тому числі написання диктантів, переказів) через Zoom, Google Meet,  тощо.

В асинхронному режимі використовуються можливості платформ Google Classroom, тощо; текстових редакторів (Word та інші); електронної пошти та месенджерів (Viber, WhatsApp, Facebook тощо); відео та аудіозаписи (записані аудіо або відео пояснення вчителем нового матеріалу, відповідей учнів).

        Завантажити рекомендації rekomendacyi.doc [77 Kb] (cкачиваний: 37)
Посмотреть онлайн файл: rekomendacyi.doc 


Дорогі учні!
Пропонуємо вам ознайомитись з порадами та дотримуватись правил поведінки під час карантину :
  1. Дотримуйтесь режиму дня.
  2. Обмежте перебування на вулиці.
  3. Уникайте великого скупчення людей.
  4. Ретельно мийте руки.
  5. Дотримуйтесь правил особистої гігієни.
  6. Виконуйте завдання з дистанційного навчання, підтримуйте зворотний зв'язок з класним керівником, вчителями-предметниками.
Ми-єдина команда!
Пдтримаємо один одного! Бережіть себе та своїх близьких!
Будьте здорові!


РЕКОМЕНДАЦІЇ ПЕДАГОГІЧНИМ ПРАЦІВНИКАМ З ОРГАНІЗАЦІЇ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ ПІД ЧАС НАВЧАННЯ З ВИКОРИСТАННЯМ  ДИСТАНЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

 Педагогічні працівники закладу під час карантину упродовж робочого часу відповідно до навчального навантаження та розкладу навчальних занять, зобов’язані:

1.1.Виконувати функціональні обов’язки вчителя в дистанційному режимі.

1.2. Відповідати на дзвінки керівника, його заступників.

1.3.Перевіряти електронну пошту закладу та оперативно відповідати на листи.

1.4.Розробити індивідуальні плани роботи під час НАВЧАННЯ З ВИКОРИСТАННЯМ ДИСТАНЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ.

1.5. Організовувати та проводити освітній процес інституційної та індивідуальної  форм здобуття освіти за допомогою дистанційних технологій.

1.6.Складати або корегувати навчальні плани, готувати навчальні матеріали (презентації,стенди, плакати та інше).

1.7.Розробляти  конспекти уроків з використанням дистанційних технологій.

1.8.Керувати дистанційним навчанням учнів:

- Координувати свою роботу з класними керівниками та батьками учнів.

- Викладати матеріал використовуючи платформи Google Meet і Google Classroom  згідно розкладу .

- Перевіряти домашні завдання через електронну пошту або в інший спосіб.

- Надсилати завдання (тести, тощо) для перевірки знань учнів.

1.9. Виставлення оцінок здобувачам освіти здійснювати безпосередньо при проведенні  навчальних занять у дистанційному режимі через електронні та інші засоби.

1.10 .Усі фактично проведені за безпосередньою участю здобувачів освіти заняття із використанням технологій дистанційного навчання записати на відповідній сторінці навчального предмету у класному журналі із зазначенням форми роботи (дистанційні онлайн-консультації, відео уроки, скайп-конференції, тестування,інше) після закінчення карантину.

1.11. Класним керівникам щоденно надсилати звіт про  навчання з використанням дистанційних технологій у класі  на електронну пошту закладу .

 

Адміністрація закладу

Меню сайту