Учні та вчителі Дубровицької ЗОШ І-ІІІ №2 активно долучилися до щорічної міжнародної акції Всесвітнього дня прибирання в Україні і 16 вересня 2021 року провели прибирання від некерованих відходів на території озера «Василевого» та прилеглої до школи території.
Ми щиро раді збиратися разом, щоб позбавити нашу планету від сміття і зробити її чистою і зеленою!!!


       Кожний початок навчального року в освітньому закладі розпочинається з «Олімпійського тижня» та Декади фізичної культури та спорту. В рамках Олімпійського тижня та з метою сприяння розвитку олімпійського руху, залучень до занять фізичною культурою та спортом дітей та молоді, пропаганди здорового способу життя та виховання почуттів патріотизму у підростаючого покоління 10 вересня 2021 року в Дубровицькій ЗОШ І-ІІІ ст. №2 був проведений Олімпійський день,який розпочався з «Веселої руханки» для учнів 5-11 класів.


«Здорові немовлята!!!!»
В Дубровицькій ЗОШ І-ІІІст.№2 стартувала 16-та Всеукраїнська акція «Серце до серця» під гаслом «Здорові немовлята!».
Благодійна акція проводиться з метою розвитку волонтерського руху, виховання громадянської відповідальності та формування моральних цінностей у молоді України!!!
Відкриємо свої серця для милосердя і добра!!!

Міжнародний день грамотності відзначається щорічно 8 вересня та символізує досягнення усього людства.

    Щоб навчити цінувати власне здоров`я, виховувати в школярів потребу в постійній руховій активності, зміцненні здоров`я та з метою розвитку олімпійського руху в Україні, поширенні ідей олімпізму серед громадян країни, пропаганди здорового способу життя, залучення широких верств населення до регулярних занять фізичною культурою та спортом та в рамках проведення заходу «Рух – це здорово!!!» 08 червня 2021 року в Дубровицькій ЗОШ І-ІІІ ст.№2 був проведений Олімпійський день.


     Як одна прекрасна мить пролетіли чотири роки навчання в початковій школі. За ці роки школа стала для учнів другою домівкою. Чотири роки вони разом долали сходинки до Країни Знань.


Світ барвистий, веселковий,
Різно-різно кольоровий.
Мов народжений красою,
Наче скроплений росою,
В чистих барвах, як обнова,
Вся планета кольорова,
І на цій планеті діти
В мирі й дружбі хочуть жити.
     02 червня 2021 року в Дубровицькій ЗОШ І-ІІІ ст.№2 в рамках відзначення Міжнародного Дня захисту дітей був проведений фестиваль дитячої творчості «Дітям НУШ – радість, дітям НУШ – сонце, дітям НУШ – мир і доброта».

Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 26 травня 2021 року у Дубровицькій ЗОШ І-ІІІст.№2 відбувся День цивільного захисту.


     З 17 по 21 травня 2021 року в Дубровицькій ЗОШ І-ІІІ ст.№2 проходив Тиждень безпеки дорожнього руху. В рамках проведення тижня використовувалися такі форми роботи: спеціально організовані ігрові заняття пізнавального циклу, зустрічі, бесіди, практичні заняття, розгляд ілюстрацій, малюнків на задану тематику, написання творів, тестування, перегляд відеороликів, презентацій, малюнок на асфальті.


Нехай веселково цвіте вишиванка, серця мого панянка!
У культурі кожного народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. В Україні таким символом є вишиванка – своєрідний унікальний код українського етносу з зашифрованими оберегами та знаками. Формування дерева роду з вишиваним кодом – не тільки захоплива справа, це – вкрай важлива складова повернення історичної пам`яті цілого народу.

Назад Вперед
Меню сайту