Протягом тижня з 19 по 23 вересня в Дубровицькому ліцеї №2 пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху, метою якого було залучення дітей до вивчення та дотримання Правил дорожнього руху, безпечної поведінки на вулицях міста, заміських дорогах, у транспорті. В рамках тижня класними керівниками були проведені: єдиний урок «Буть помітним на дорозі!», тематичні онлайн-уроки, онлайн-конкурс малюнків, перегляд відеофільмів, мультфільмів, презентацій. Медичною сестрою, Борисенко С.А., був проведений онлайн-майстер клас для учнів 9-х класів «Надання медичної допомоги підчас ДТП».
Відомо, що найдорожчий скарб людини – це її власне життя і здоров'я. Незнання або невміння дотримуватися певних правил часто призводить до негативних наслідків. Як ми знаємо, що з кожним роком зростає інтенсивність автомобільного руху на дорогах. А це в свою чергу, підвищує відповідальність усіх учасників дорожнього руху: водіїв, пішоходів, пасажирів.

"БУДЬ АКТИВНИМ ЗАРАДИ МИРУ"
Незважаючи на обставини, перерви в учнів початкових класів Дубровицького ліцею №2 проходять весело та спортивно.

Сьогодні, 22 вересня, в рамках Тижня безпеки дорожнього руху, з метою підвищення безпеки наймолодших учнів Дубровицького ліцею №2 педагогом-організатором, Чевжик Г.В. та медичною сестрою, Борисенко С.А., були проведені практичні заняття з учнями 1 класу, як правильно діяти в умовах екстреної ситуації та на свіжому повітрі повторили правила дорожнього руху.
Вчителем основ здоров’я, Мацерук М.С., проведена онлайн-гра з учнями 6–х класів «Найрозумніший пішохід», де учні змагались у своїй обізнаності з правил дорожнього руху.

Сьогодні, 21 вересня, у Дубровицькому ліцеї №2 для учнів 2-11-х класів були проведені онлайн-зустрічі під закликом «Україна прагне миру!».
Нехай Голуб миру принесе нам Перемогу! Перемогу над жорстокістю, несправедливістю та агресією. Навчить нас любові, доброті та щедрості, адже віра в кожного з нас - шлях до безхмарного, мирного, щасливого майбутнього!
[video=]

💙💛Дорога наша шкільна родино! 💙💛
Сердечно вітаємо всіх з Днем Знань!
Цього року улюблене шкільне свято інше.
Але, нехай нас це не зламає, бо ми УКРАЇНЦІ - СИЛЬНІ, МУЖНІ, ВИТРИВАЛІ! ВІРИ, НАСНАГИ І ЗАВЗЯТТЯ НАМ НЕ ПОЗИЧАТИ!
💙💛💙💛💙💛💙💛💙💛
Ми хочемо вас привітати
У цей святковий осінній день
Тепла і МИРУ побажати
І щоб спокійно було кожен день!
За нами ПЕРЕМОГА!
Все буде Україна!!!
Слава Україні!
Героям Слава!
💙💛💙💛💙💛💙💛💙💛💙💛💙💛💙💛

Сьогодні ми відзначаємо величне свято
31 річницю Незалежності України.
І шість місяців опору Світлих Сил темряві...
Та ні обстріли, ні окупація не завадять нам пишатися нашою країною та шанувати її!
Ми - сильна нація, яка дає відсіч ворогу.
Наша завзятість, патріотизм та бажання бути незалежними - переможуть будь-яку темну силу.
Зі святом, Україно! 🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Зі святом, мужній народе!!!💙💛🇺🇦💙

Здобувачі освіти Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст. #2 долучилися до Всеукраїнського челенджу "ДО ПЕРЕМОГИ", який на честь Захисників України організував Комітет з фізичного виховання та спорту МОН.
Пишаємось нашими Захисниками та Захисницями, які кожен день відстоюють кордони нашої країни! Ви наші Янголи Охоронці!🇺🇦💙💛🇺🇦
Разом до Перемоги!
Дякуємо Захисникам і Захисницям України!

І етап (відбірковий) обласного огляду-конкурсу української естрадної пісні 'Юна зірка" Марія Петрович, 8-Б клас "Хто, як не ти?" Дубровицька ЗОШ І -ІІІ ст.2

Виступ команди "Молодь майбутнього" Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст. №2
[video=]