Рівненська область увійшла до переліку пілотних регіонів, де реалізується українсько-швейцарський проєкт «Діємо для здоров’я». Мета проєкту: популяризувати у закладах освіти здоровий спосіб життя, з урахуванням потреб дітей та підлітків, допомогти учням більше дізнаватись про здорове харчування, змінити харчові звички.


Від хатинки до хатинки,
Ходить Миколай.
Кожушок чарівний,
Срібна борода.
Він несе дарунки,
Діточкам малим
І любов дарує
Українцям всім!!!!
Святий Миколай приходить на українську землю…

Андрію, Андрію, на тебе жито посію,
Дай же мені знати, хто мене буде брати…
Українські вечорниці починаємо в цей час!
Хай веселий сміх іскриться в серці кожного із нас,
Хай дзвінке вкраїнське слово пружно рветься в небеса!
Наша пісня пречудова хай ніколи не згаса!
Обійдіть весь світ безмежний, і скажіть, в якій країні,
Так зберігся скарб пісенний, як у нас на Україні!
З давніх-давен український народ святкував та возвеличував Андрія Первозванного 13 грудня.


Ось і завершилась Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства".


В Україні щороку, починаючи з 2008, проводиться Всеукраїнський тиждень права з нагоди річниці прийняття Загальної декларації прав людини.

09 та 10 грудня 2021 року в житті учнів 1-А та 1-Б класу (класоводи Чмуневич О.В. та Мазур Н.П.) Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст.№2 – незвичайна і радісна подія «100 днів у школі».


У рамках акції "16 днів проти насильства" , з метою формування навичок ненасильницького спілкування, соціально - психологічною службою школи була проведена година спілкування з елементами тренінгу "Дружити справа нелегка, але дружити треба вміти" у 2-А класі.Наближаються новорічно-різдвяні свята, яких з нетерпінням і надією чекають і дорослі і малі. Виставка новорічних композицій, яка проходила в Дубровицькій ЗОШ І-ІІІ ст. №2 дарувала вчителям і учням казку та яскраві емоції. Ще з дитинства людина розуміє, що найкращий сувенір та подарунок той, у створенні якого брала участь сама. Новорічні сувеніри власними руками подарують ніжність, і покажуть, наскільки дорога вам людина. До того ж, у процесі створення свого шедевра ви заряджаєте його особливою позитивною енергетикою. Тому у виготовленні новорічних композицій школярі Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст. №2 постаралися проявити максимум креативності та фантазії!


[video=]07 грудня 2021 року, вже традиційно, відзначається Всесвітній день української хустки. Вперше його провели у 2019 році. У цей день ініціативна група з депутаток, акторок театру та кіно, викладачок та інших жінок вирішили започаткувати Всеукраїнський день української хустки, запрошуючи долучитися до ініціативи популяризації у соціальних мережах невід`ємного елементу традиційного українського жіночого одягу – хустки.


Політичний, економічний, духовний розвиток будь-якої країни можливий лише за умови гарантування її державного суверенітету, політичної незалежності, збереження територіальної цілісності та недоторканності кордонів.

Назад Вперед
Меню сайту