Щорічно 2 жовтня відзначається Міжнародний день ненасильства.
Міжнародний день ненасильства з’явився у 2007 році. 15 липня на черговій асамблеї ООН проголошено відповідне рішення. Обрано дату для нього невипадково. Адже 2 жовтня 1869-го народився Махатма Ганді, який був не просто лідером руху за незалежність Індії, а й основоположником ненасильства у глобальному вимірі.

З 3 по 7 квітня 2023 року в Дубровицькому ліцеї №2 волонтерським осередком «Турбота» було ініційовано та реалізовано проєкт «Благодійний тиждень «Наближаємо перемогу»».
В рамках проєкту було проведено такі акції: «Зігрій солдата», «Подаруй Великодню листівку солдату», благодійний ярмарок «Діємо заради Перемоги».

07 квітня в Дубровицькому ліцеї №2 відбувся благодійний ярмарок «Діємо заради Перемоги»
Доброчинна подія об’єднала всіх учасників ярмарку та подарувала радісну та приємну атмосферу. Учні намагалися неабияк оригінально вразити покупців для того, щоб зібрати більшу суму на підтримку наших воїнів, і їм це вдалося, адже ми зібрали 22280 грн. Всі зібрані кошти будуть передані благодійному фонду «Руєвіт» для придбання тепловізора для наших захисників.
Дякуємо всім, хто долучився до благодійного заходу, дякуємо всім, хто приготував свої смаколики. Радіємо і пишаємося, що такі чуйні, щедрі душею і небайдужі учні в нашому ліцеї! Завдяки всім вам, ми стали ще на крок ближчими до ПЕРЕМОГИ.
Ми - українці! Ми все поборемо!

Відбувся І відбірковий етап конкурсу «Земля – наш спільний дім», який цьогоріч розкрив тему «Луки мого дитинства». Команда «Eсolife» Дубровицького ліцею №2 старанно готувалася: презентували природоохоронну роботу за навчальний рік, демонстрували свій виступ в режимі онлайн.

З метою запобігання та розповсюдження руху ««ПВК Редан»» сьогодні у Дубровицькому ліцеї №2 серед учнів 9-10-х класів інспектором СЮП ВП Сарненського РВП Покотилом А.М. було проведено інформацційно-профілактичну бесіду.

Збройні сили України –
Слава, гордість, міць країни!
Захищають мир, свободу
Служать рідному народу!
💙💛💙💛💙💛💙💛
10 березня в Дубровицький ліцеї №2 завітали військовослужбовці.

Учасники І етапу Всеукраїнського конкурсу "Земля - наш спільний дім" команда "Ecolife" Дубровицького ліцею №2

Лине пісня незабутня,
Горда, величава.
В ній - надія на майбутнє,
України слава!
16 лютого у День ЄДНАННЯ учні 21 класу Дубровицького ліцею №2 о 10.00 годині приєдналися до загальнонаціонального виконання Державного Гімну України.
Ми завжди були і є єдиними.
З любов'ю в серці і з вірою в душі наближаємо Перемогу!!!

Наша єдність має залишитись міцним ланцюгом, який захищає та оберігає всіх нас і Україну не тільки в цей день, а й на віки. Тільки разом ми сильні, бо наша сила – у єдності. Разом і спільними зусиллями ­– до Перемоги!

Ми - сильні, бо ми разом!
Наша єдність - це наша зброя.
А єдність - це те, що у нас не можливо відібрати.
16 лютого український народ вже другий рік поспіль святкує День єднання України!
Саме нашому поколінню відведено цей важливий історичний шанс. Не упустімо його і цінуймо час, у який живемо.
Пам'ятаймо та шануймо наших національних героїв - воїнів ЗСУ!
Молимо Бога за тих, хто віддав своє життя за Україну і зробимо все для перемоги.
Зичимо українцям щастя, добробуту та мирного неба.
Слава Україні
Героям Слава!