25 травня 2021 року в Дубровицькій ЗОШ І-ІІІст.№2 відбулися вибори президента Генерації Лідерів. Кандидати в президенти ГЛ: Карпович Вікторія (9-А), Кот Богдан (9-Б), Рожко Тетяна (10-А) впродовж передвиборчої кампанії проводили агітацію, намагаючись довести до кожного виборця свою програму, план дій та провели дебати.
    За результатами голосування найбільшу кількість голосів набрала Рожко Тетяна. Щиро вітаємо новообраного президента ГЛ, бажаємо впроваджувати демократичну політику нової школи, берегти, розвивати та примножувати її традиції. Наснаги, натхнення і успіхів!!!!


21 травня 2021 року в Дубровицькій ЗОШ І-ІІІ ст.2 пройшли дебати між кандидатами в президенти Генерації Лідерів. Їхнє завдання - почути одне одного, вести конструктивні діалоги.      В Дубровицькій ЗОШ І-ІІІ ст.№2 розпочалася виборча кампанія «Я – шкільний лідер – за мною майбутнє». На посаду президента Генерації Лідерів Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст.№2 зареєструвалися 4 кандидати. Дубровицька Друга щиро радіє за кандидатів і сподівається, що передвиборча кампанія пройде в дружній атмосфері і щиро бажає кандидатам перемоги!!!

 


Меню сайту