13 жовтня 2022 року в Дубровицькому ліцеї №2 відбулися вибори президента ГЛ.
У виборчих перегонах взяли участь 3 кандидати:
Сєргеєва Олександра, учениця 8-А класу;
Петрович Марія, учениця 9-Б класу;
Сечко Дмитро, учень 10-А класу.

В Дубровицькому ліцеї №2 розпочалася виборча кампанія «Я – шкільний лідер – за мною майбутнє».
На посаду президента Генерації Лідерів зареєструвалися три кандидати, а саме :
Сєргеєва Олександра, учениця 8-А класу,
Петрович Марія, учениця 9-Б класу,
Сечко Дмитро, учень 10-А класу.
Щиро радіємо за кандидатів і сподіваємось, що передвиборча кампанія пройде в дружній атмосфері, бажаємо перемоги!!!

19 вересня 2022 року  відбулось перше засідання Генерації Лідерів Дубровицького ліцею №2  у цьому навчальному році в онлайн форматі.
Творча команда лідерів готова до роботи!

«Ми самі повинні самі внести ті зміни, які хочемо бачити у світі.»

(І. Ганді.)

Мета Генерації Лідерів:

1. Створити умови для реалізації творчого потенціалу особистості.
  2. Виховувати свідомого громадянина України, повагу до історичного минулого свого народу і толерантне ставлення до культури і національних здобутків інших народів.
  3. Формувати цілісну особистість, яка має такі риси: доброта, гуманність, милосердя, увага, толерантність, совість, чесність, повага і любов до людей, порядність, правдивість, скромність.

13 вересня 2021 року в Дубровицькій ЗОШ І-ІІІ ст.№2 відбулося засідання Генерації Лідерів у форматі тренінгу формування лідерських якостей.

25 травня 2021 року в Дубровицькій ЗОШ І-ІІІст.№2 відбулися вибори президента Генерації Лідерів. Кандидати в президенти ГЛ: Карпович Вікторія (9-А), Кот Богдан (9-Б), Рожко Тетяна (10-А) впродовж передвиборчої кампанії проводили агітацію, намагаючись довести до кожного виборця свою програму, план дій та провели дебати.
    За результатами голосування найбільшу кількість голосів набрала Рожко Тетяна. Щиро вітаємо новообраного президента ГЛ, бажаємо впроваджувати демократичну політику нової школи, берегти, розвивати та примножувати її традиції. Наснаги, натхнення і успіхів!!!!

21 травня 2021 року в Дубровицькій ЗОШ І-ІІІ ст.2 пройшли дебати між кандидатами в президенти Генерації Лідерів. Їхнє завдання - почути одне одного, вести конструктивні діалоги.

В Дубровицькій ЗОШ І-ІІІ ст.№2 розпочалася виборча кампанія «Я – шкільний лідер – за мною майбутнє». На посаду президента Генерації Лідерів Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст.№2 зареєструвалися 4 кандидати. Дубровицька Друга щиро радіє за кандидатів і сподівається, що передвиборча кампанія пройде в дружній атмосфері і щиро бажає кандидатам перемоги!!!