Учні та вчителі Дубровицької ЗОШ І-ІІІ №2 активно долучилися до щорічної міжнародної акції Всесвітнього дня прибирання в Україні і 16 вересня 2021 року провели прибирання від некерованих відходів на території озера «Василевого» та прилеглої до школи території.
Ми щиро раді збиратися разом, щоб позбавити нашу планету від сміття і зробити її чистою і зеленою!!!

13 вересня 2021 року в Дубровицькій ЗОШ І-ІІІ ст.№2 відбулося засідання Генерації Лідерів у форматі тренінгу формування лідерських якостей.

Кожний початок навчального року в освітньому закладі розпочинається з «Олімпійського тижня» та Декади фізичної культури та спорту. В рамках Олімпійського тижня та з метою сприяння розвитку олімпійського руху, залучень до занять фізичною культурою та спортом дітей та молоді, пропаганди здорового способу життя та виховання почуттів патріотизму у підростаючого покоління 10 вересня 2021 року в Дубровицькій ЗОШ І-ІІІ ст. №2 був проведений Олімпійський день,який розпочався з «Веселої руханки» для учнів 5-11 класів.

«Здорові немовлята!!!!»
В Дубровицькій ЗОШ І-ІІІст.№2 стартувала 16-та Всеукраїнська акція «Серце до серця» під гаслом «Здорові немовлята!».
Благодійна акція проводиться з метою розвитку волонтерського руху, виховання громадянської відповідальності та формування моральних цінностей у молоді України!!!
Відкриємо свої серця для милосердя і добра!!!

Міжнародний день грамотності відзначається щорічно 8 вересня та символізує досягнення усього людства.

«Діти України - квіти незалежної Батьківщини!»
Добридень тобі, ювілярко, державо моя незалежна,
Моя неозора, родюча, квітуча, безмежна!
Засяй синьо-жовтим стягом, плекай патріотів гарт,
Бо знов перше вересня – навчання та осені старт!
    1 вересня 2021 року наша школа на Борку радо і гостинно відкрила двері для своїх здобувачів освіти. Успішно стартував новий 2021-2022 навчальний рік.

Вітаємо Лясковець Марину, срібну медалістку, випускницю Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст. №2 з отриманням ВІДМІННИХ результатів ЗНО-2021!!!
Хімія -190б
   Пишаємося твоїми результатами!!!
   Бажаємо, щоб всі твої плани та цілі обов'язково стали реальністю!

Вітаємо Столярець Дарину, випускницю Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст. №2 з отриманням ВІДМІННИХ результатів ЗНО-2021!!!
    Географія -190б
    Пишаємося твоїми результатами!!!
    Бажаємо прагнути до своєї заповітної мрії! Хай щастить!

Вітаємо Гогоца Богдана, золотого медаліста, випускника Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст. №2 з отриманням ВІДМІННИХ результатів ЗНО-2021 аж із 4 предметів!!!
📖Хімія -198б
📖Англійська мова - 193б
📖Фізика -192б
📖Математика - 191б
   Пишаємося твоїми результатами!!!
   Бажаємо прагнути до своєї заповітної мрії! Нехай доросле життя буде сповнене нових можливостей і перспектив, блискучих ідей і успіхів!

Вітаємо Діжурко Аліну, золоту медалістку, випускницю Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст. №2 з отриманням ВІДМІННИХ результатів ЗНО-2021!!!
    Українська мова та література -191б
    Пишаємося твоїми результатами!!!
    Бажаємо, щоб всі твої плани та цілі обов'язково стали реальністю!