Протягом тижня з 19 по 23 вересня в Дубровицькому ліцеї №2 пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху, метою якого було залучення дітей до вивчення та дотримання Правил дорожнього руху, безпечної поведінки на вулицях міста, заміських дорогах, у транспорті. В рамках тижня класними керівниками були проведені: єдиний урок «Буть помітним на дорозі!», тематичні онлайн-уроки, онлайн-конкурс малюнків, перегляд відеофільмів, мультфільмів, презентацій. Медичною сестрою, Борисенко С.А., був проведений онлайн-майстер клас для учнів 9-х класів «Надання медичної допомоги підчас ДТП».
Відомо, що найдорожчий скарб людини – це її власне життя і здоров'я. Незнання або невміння дотримуватися певних правил часто призводить до негативних наслідків. Як ми знаємо, що з кожним роком зростає інтенсивність автомобільного руху на дорогах. А це в свою чергу, підвищує відповідальність усіх учасників дорожнього руху: водіїв, пішоходів, пасажирів.

"БУДЬ АКТИВНИМ ЗАРАДИ МИРУ"
Незважаючи на обставини, перерви в учнів початкових класів Дубровицького ліцею №2 проходять весело та спортивно.

Сьогодні, 22 вересня, в рамках Тижня безпеки дорожнього руху, з метою підвищення безпеки наймолодших учнів Дубровицького ліцею №2 педагогом-організатором, Чевжик Г.В. та медичною сестрою, Борисенко С.А., були проведені практичні заняття з учнями 1 класу, як правильно діяти в умовах екстреної ситуації та на свіжому повітрі повторили правила дорожнього руху.
Вчителем основ здоров’я, Мацерук М.С., проведена онлайн-гра з учнями 6–х класів «Найрозумніший пішохід», де учні змагались у своїй обізнаності з правил дорожнього руху.

Адаптація - процес важливий, тим більше, для першокласників!
Для того, щоб він пройшов м'якше, важливо відшукати особистісні ресурси. 🤔
Саме з цією метою, до наших першокласників завітав Помагайко!✨ Дітки охоче з ним знайомилися, розповідали про свої ресурси: те, що їх надихає, дає причини для радості. Кожен мав можливість виготовити свого власного міні-Помагайчика, який може надихати та піднімати настрій. Хоч основа для виготовлення у всіх була однакова, але Помагайки вийшли у всіх зовсім різні! Адже кожен створював СВОГО.
Дякуємо діткам за чудову теплу зустріч та чекаємо наступних!

Сьогодні, 21 вересня, у Дубровицькому ліцеї №2 для учнів 2-11-х класів були проведені онлайн-зустрічі під закликом «Україна прагне миру!».
Нехай Голуб миру принесе нам Перемогу! Перемогу над жорстокістю, несправедливістю та агресією. Навчить нас любові, доброті та щедрості, адже віра в кожного з нас - шлях до безхмарного, мирного, щасливого майбутнього!
[video=]

21 вересня в усьому світі відзначають Всесвітній День Миру! Сьогодні кращі українські сини та доньки боронять територіальну цілісність країни та відстоюють мирне життя для її народу. Тому зараз, як ніколи, для кожного з нас мир – найбільша і найважливіша цінність.Учні Дубровицького ліцею №2 вірять в мирне, світле, щасливе майбутнє нашої країни. Хай здійсниться наша мрія! Хай згине зло на планеті!
Миру всій Землі!💙💛
З Днем Миру, Україно!!! 🇺🇦🕊️🇺🇦
Слава тобі й твоїм Героям!!!🇺🇦
Віримо в Перемогу!!!
[video=]

Правила безпечної поведінки на вулицях і дорогах

Вітаємо переможницю !!!!Цього тижня пройшов конкурс «Спортивні рекорди. Гімнастичний», організований комунальним закладом Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та Відділення НОК України у Рівненській області.
Вітаємо з перемогою  ученицю 6-А класу,  Вероніку Воробйову, яка посіла ІІ місце в конкурсі з  уміння  обертати обруч, зробивши 99 обертань за 30 секунд. Так тримати!!! Бажаємо  ще більше перемог і не зупинятися на досягнутому.
[media=]

19 вересня 2022 року  відбулось перше засідання Генерації Лідерів Дубровицького ліцею №2  у цьому навчальному році в онлайн форматі.
Творча команда лідерів готова до роботи!