З 03 травня по 06 травня 2022 року на базі Центру дитячої та юнацької творчості Дубровицької міської ради відбувся відбірковий етап обласного огляду-конкурсу української естрадної пісні «Юна зірка» (дистанційно).
    У номінації «Соліст» учениця 8-Б класу Дубровицької ЗОШ І-ІІІст.№2 Петрович Марія зайняла ІІ місце.
    Дубровицька Друга щиро і сердечно вітає Марійку Петрович та її наставника Стовбу Л.П.
    Від душі бажаємо Вам миру, нових творчих злетів, наснаги і подальших перемог і звершень!!!

У День пам’яті та примирення ми з глибокою шаною та скорботою згадуємо всіх, хто загинув у роки Другої світової війни.Як і 77 років тому, сьогодні ми вчергове незламно відстоюємо свободу та незалежність, героїчно протистоїмо навалі російської орди й обов’язково переможемо.Ми завжди шануватимемо подвиг українського народу під час Другої світової війни та ніколи не забудемо захисників, які віддали життя внаслідок збройної агресії російської федерації.Вічна пам’ять захисникам.Пам’ятаємо. Перемагаємо.

05 травня 2022 року на базі Центру дитячої та юнацької творчості Дубровицької міської ради відбувся І
етап Всеукраїнського фестивалю – конкурсу «Молодь обирає здоров`я!» (дистаційно).

14 лютого 2022 року комунальним закладом «Рівненський обласний центр науково – технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради був проведений обласний гуманітарний конкурс «Космічні фантазії».
Дубровицька Друга щиро і сердечно вітає ученицю 10-А класу Придюк Вероніку та її наставника Німчук Г.А. за зайняте ІІ місце у номінації «Література та журналістика», розділ «Поезія, проза».
Щиро бажаємо миру, творчих злетів, подальших перемог!!!

І етап (відбірковий) обласного огляду-конкурсу української естрадної пісні 'Юна зірка" Марія Петрович, 8-Б клас "Хто, як не ти?" Дубровицька ЗОШ І -ІІІ ст.2

Виступ команди "Молодь майбутнього" Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст. №2
[video=]

27. 04. 2022 року відбулося онлайн-засідання педагогічної ради Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст. 2. В ході зустрічі розглядалися питання ознайомлення з новими нормативними документами МОН України, про організоване завершення 2021-2022 н.р. в Дубровицькій ЗОШ І-ІІІст.2,  про складання національного мультипредметного тесту випускниками 2022 року та особливості вступної кампанії 2022 року, про зарахування до 1-го класу 2022 -2023н.р. та про проведення роз'яснювальної роботи серед учнів щодо кібербезпеки та профілактики кібербулінгу. Онлайн-зустріч пройшла цікаво, плідно, конструктивно. Разом - ми сила! Разом - до Перемоги!

Великодній день особливий: зігрітий сонцем, обласканий теплим весняним вітром, сповнений добром та благодаттю.💛💙
Дорогі друзі! Вся шкільна родина Дубровицької школи на Борку бажає вам добра, міцного здоров’я, процвітання у всьому та миру нашій Україні!🙏🇺🇦💛💙🇺🇦
Нехай ангел охоронець оберігає вас від усіх негараздів. Думки нехай будуть світлими, а щастя в дім приходить із кожним новим світанком!
[video=]

ЗАРАХУВАННЯ УЧНІВ ДО ПЕРШОГО КЛАСУ НА 2022/2023 НАВЧАЛЬНИЙ РІК
З 5 квітня 2022 року розпочався прийом заяв до 1 класу 2022-2023 н.р. У зв’язку із введенням воєнного стану ОЧНИЙ прийом документів буде здійснюватись лише у визначені терміни, орієнтовно у травні. Щоб отримати детальну інформацію про зарахування дітей до 1 класу на 2022-2023 н.р. перейдіть за посиланням http://znz2.dubredu.rv.ua/.../1357-zarahuvannya-uchnv-do...