Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при проведенні зовнішнього незалежного оцінювання, єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування в період карантину в зв'язку поширенням коронавірусу.

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

ГОЛОВНИЙ ДЕРЖАВНИЙ САНІТАРНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

№ 24 від 21 травня 2020 року

Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при проведенні зовнішнього незалежного оцінювання, єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування в період  карантину в
зв'язку поширенням коронавірусної хвороби (СО
VID-19)

Відповідно до статті 40 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», на виконання пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів», постановляю:

1. Затвердити Тимчасові рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів при проведенні зовнішнього незалежного оцінювання, єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування в період карантину в зв'язку поширенням коронавірусної хвороби (СОVID-19), що додаються.

2. Директорату громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України довести цю постанову до відома зацікавлених центральних органів виконавчої влади, Київської міської, обласних державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування.

3. Ця постанова набирає чинності з 22 травня 2020 року.

Заступник Міністра охорони здоров'я -
головний державний санітарний лікар України                              В. Ляшко

Цьогоріч навчальний рік завершився незвичайно для всіх учасників освітнього процесу. Ми працювали, вчилися на відстані один від одного в онлайн-режимі та в медіапросторі. Але це не може завадити нам підсумувати результати інтелектуальної, творчої праці, спортивних досягнень наших  вихованців. Щороку ми підсумовуємо наші перемоги і досягнення на традиційному святі-фестивалі "Шкільний Олімп".

Отож, вітаємо наших переможців олімпіад, конкурсів, змагань обласного та районного рівнів!

ДОРОГІ УЧНІ, БАТЬКИ ТА ВЧИТЕЛІ!
2019-2020 навчальний рік запам’ятався кожному як рік нововведень. Останній дзвоник цьогоріч продзвенить по-новому Не буде звичних шкільних лінійок, не лунатиме святкова музика – урочистості проходитимуть в іншому форматі.

29 травня 2020 року в Дубровицькій ЗОШ І-ІІІ ст№2 відбулася інструктивно-методична нарада  щодо організованого завершення 2019-2020н.р.

Дорогі діти! Шановні батьки!
Щиро вітаємо вас із світлим та прекрасним святом – Міжнародним днем захисту дітей!

Відеопроєкт "Останній дзвоник 2020 в умовах карантину" Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

8-й тиждень Всеукраїнської школи онлайн: розклад і теми уроків для 1-11 класів, дивитись