Нормальна робота закладів освіти, особливо їх матеріально-технічне забезпечення, в сучасних умовах не можлива без спонсорської підтримки. Не є виключенням і наша школа. Наш заклад постійно підтримують благодійники з Німеччини.

Міжнародний день пам'яток і визначних місць — відзначається щороку 18 квітня. Він спрямований на підвищення обізнаності громадськості з різноманіттям культурної спадщини, її вразливістю та необхідністю ефективних зусиль заради збереження її для подальших поколінь.
Серед учнів 7 - х класів нашого міста пройшла тематична екскурсія - квест "Моя Дубровиця - найдревніша памятка". Команди 7- класників нашого закладу вибороли І та ІІ місця. Молодці ! Вітаємо! Квест дітям дуже сподобався. Усі отримали масу хорошого настрою та позитивних емоцій. Дякуємо всім організаторам та учасникам за пізнавальний та емоційно наповнений захід!