17.03.2021р. відбулося засідання педагогічної ради

Педагогічна рада з проблеми «Компетентний учитель –запорука реалізації компетентнісного підходу до сучасного освітнього процесу».
    Нова українська школа потребує нових підходів до навчання, формування педагогічної компетентності фахівця школи. Відповідно до сучасних освітніх тенденцій високі вимоги ставляться до вчителя. Сучасний учитель повинен бути професійно компетентним й всебічно освіченими фахівцем, здатним професійно сприймати, аналізувати і оцінювати сучасні соціально-педагогічні явища, грамотно застосовувати педагогічні технології , проявити творчу і дослідницьку ініціативу, професійну мобільність, бути здатним до розвитку суб’єктів освітнього процесу.

04 травня 2020 р у Дубровицькій ЗОШ І-ІІІ ст№2 був проведений День цивільного захисту. Форма проведення –дистанційна(в онлайн-режимі)...