В ході проведення педагогічної ради відбувся конструктивний обмін думками за темами: адаптація учнів, дистанційний формат навчання, перехід до очного навчання, перехід від формувального до бального оцінювання, реалізація принципів доброчесності.Дистанційне навчання як виклик часу

 

З метою підвищення рівня  професійної компетентності асистента вчителя щодо роботи в умовах дистанційного навчання 27 жовтня 2022 року відбулося засідання ШМО. На засіданні опрацювали лист МОН від 06.09.2022 р. №1/10258-22 «Про організацію освітнього процесу дітей з ООП у 2022-2023 н.р.»  і обговорили методичні рекомендації щодо організації освітнього процесу дітей з особливими освітніми потребами у 2022/2023 навчальному році.

Наприкінці заходу асистенти вчителів поділилися власним досвідом роботи та окреслили шляхи подальшої співпраці у створенні необхідних умов для повноцінного розвитку дітей з особливими освітніми потребами в умовах дистанційного навчання.31 серпня 2022 року, напередодні початку нового навчального року в Дубровицькому ліцеї №2 традиційно відбулося засідання першої педагогічної ради. Однак, настрій учителів в умовах воєнного стану, звичайно, не спокійний: хвилює і форма, і результативність навчання учнів в нестандартних умовах.31 серпня 2022 року, напередодні початку нового навчального року в Дубровицькому ліцеї №2 традиційно відбулося засідання першої педагогічної ради. Однак, настрій учителів в умовах воєнного стану, звичайно, не спокійний: хвилює і форма, і результативність навчання учнів в нестандартних умовах.27. 04. 2022 року відбулося онлайн-засідання педагогічної ради Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст. 2. В ході зустрічі розглядалися питання ознайомлення з новими нормативними документами МОН України, про організоване завершення 2021-2022 н.р. в Дубровицькій ЗОШ І-ІІІст.2,  про складання національного мультипредметного тесту випускниками 2022 року та особливості вступної кампанії 2022 року, про зарахування до 1-го класу 2022 -2023н.р. та про проведення роз'яснювальної роботи серед учнів щодо кібербезпеки та профілактики кібербулінгу. Онлайн-зустріч пройшла цікаво, плідно, конструктивно. Разом - ми сила! Разом - до Перемоги!

 Засідання команд психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами

З метою забезпечення інклюзивного освітнього простору, 04.02 2022 року,за участю фахівців Дубровицького Інклюзивно- ресурсного центру, відбулися засідання команд психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами Дубровицької ЗОШ №2.

Изменил: OlaПро схвалення результатів вибору підручників для 9 класу закладів загальної середньої освіти за фрагментами електронних версій оригінал-макетів підручників.

Завантажити protokol-13.pdf [186.87 Kb] (cкачиваний: 3)
Посмотреть онлайн файл: protokol-13.pdf 


05 січня 2022 року в Дубровицькій ЗОШ І-ІІІ ст.№2 відбулося модернізоване засідання педагогічної ради з хештегом:
#Не бійтесь реформ – ловіть нові ідеї і втілюйте їх у життя.
Змінюйтеся самі разом зі світом!


04.01.2022 року в Дубровицькій ЗОШ №2 з метою визначення рівнів адаптованості першокласників та виявлення дітей " групи ризику" , аналізу основних проблем адаптаційного періоду учнів,шляхів їх подолання та підвищення рівня педагогічної майстерності,відбувся психолого- педагогічний консиліум " Адаптація першокласників до навчання у школі".Потрібно знати дитину, знати її силу і слабкості,
розуміти її думки, переживання, бережно
доторкнутися до її серця.
В.О. Сухомлинський.
    З метою обговорення основних проблем, які виникли в процесі адаптації учнів 5-х класів та визначення напрямків спільних дій адміністрації школи, вчителів та психолога з метою успішного проходження процесу адаптації п`ятикласників до нових умов навчання 30 листопада 2021 року в Дубровицькій ЗОШ І-ІІІ ст.№2 був проведений психолого-педагогічний консиліум «Адаптація учнів п`ятих класів до нових умов навчання.

Назад Вперед
Меню сайту