27. 04. 2022 року відбулося онлайн-засідання педагогічної ради Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст. 2. В ході зустрічі розглядалися питання ознайомлення з новими нормативними документами МОН України, про організоване завершення 2021-2022 н.р. в Дубровицькій ЗОШ І-ІІІст.2,  про складання національного мультипредметного тесту випускниками 2022 року та особливості вступної кампанії 2022 року, про зарахування до 1-го класу 2022 -2023н.р. та про проведення роз'яснювальної роботи серед учнів щодо кібербезпеки та профілактики кібербулінгу. Онлайн-зустріч пройшла цікаво, плідно, конструктивно. Разом - ми сила! Разом - до Перемоги!

Засідання команд психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами

З метою забезпечення інклюзивного освітнього простору, 04.02 2022 року,за участю фахівців Дубровицького Інклюзивно- ресурсного центру, відбулися засідання команд психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами Дубровицької ЗОШ №2.

Изменил: Ola

Про схвалення результатів вибору підручників для 9 класу закладів загальної середньої освіти за фрагментами електронних версій оригінал-макетів підручників.

Завантажити protokol-13.pdf [186.87 Kb] (cкачиваний: 3)
Посмотреть онлайн файл: protokol-13.pdf

05 січня 2022 року в Дубровицькій ЗОШ І-ІІІ ст.№2 відбулося модернізоване засідання педагогічної ради з хештегом:
#Не бійтесь реформ – ловіть нові ідеї і втілюйте їх у життя.
Змінюйтеся самі разом зі світом!

04.01.2022 року в Дубровицькій ЗОШ №2 з метою визначення рівнів адаптованості першокласників та виявлення дітей " групи ризику" , аналізу основних проблем адаптаційного періоду учнів,шляхів їх подолання та підвищення рівня педагогічної майстерності,відбувся психолого- педагогічний консиліум " Адаптація першокласників до навчання у школі".

Потрібно знати дитину, знати її силу і слабкості,
розуміти її думки, переживання, бережно
доторкнутися до її серця.
В.О. Сухомлинський.
    З метою обговорення основних проблем, які виникли в процесі адаптації учнів 5-х класів та визначення напрямків спільних дій адміністрації школи, вчителів та психолога з метою успішного проходження процесу адаптації п`ятикласників до нових умов навчання 30 листопада 2021 року в Дубровицькій ЗОШ І-ІІІ ст.№2 був проведений психолого-педагогічний консиліум «Адаптація учнів п`ятих класів до нових умов навчання.

31.08.2021 року у Дубровицькій ЗОШ І-ІІІ ст.№2 відбулася стартова педагогічна рада «Плани та перспективи на 2021-2022  навчальний рік».

На засіданні було обговорено важливі питання життєдіяльності закладу, прийнято рішення щодо режиму роботи школи, структури навчального року, було схвалено річний план роботи Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст.№2 на 2021-2022 н.р., освітню програму закладу, навчальний план Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст.№2 на 2021-2022 н.р.

Тепер педагогічний колектив школи готовий до нових викликів сьогодення у новому навчальному році.

17.03.2021р. відбулося засідання педагогічної ради

Педагогічна рада з проблеми «Компетентний учитель –запорука реалізації компетентнісного підходу до сучасного освітнього процесу».
    Нова українська школа потребує нових підходів до навчання, формування педагогічної компетентності фахівця школи. Відповідно до сучасних освітніх тенденцій високі вимоги ставляться до вчителя. Сучасний учитель повинен бути професійно компетентним й всебічно освіченими фахівцем, здатним професійно сприймати, аналізувати і оцінювати сучасні соціально-педагогічні явища, грамотно застосовувати педагогічні технології , проявити творчу і дослідницьку ініціативу, професійну мобільність, бути здатним до розвитку суб’єктів освітнього процесу.

04 травня 2020 р у Дубровицькій ЗОШ І-ІІІ ст№2 був проведений День цивільного захисту. Форма проведення –дистанційна(в онлайн-режимі)...