Як одна прекрасна мить пролетіли роки навчання в початковій школі. Чотири роки минуло з того часу, як діти вперше несміливо переступили шкільний поріг. За цей час школа стала для них рідною домівкою. Наші чотирикласними подорослішали, отримали ґрунтовні знання і своїми успіхами у навчанні довели, що готові стати п’ятикласниками. 28 учнів 4-Б класу , які вже здали свій перший у житті іспит – державну підсумкову атестацію, попрощалися з початковою школою.

Випусний вечір підготувала вчитель Воробей Тетяна Володимирівна. Він пройшов у теплій та веселій атмосфері. Дуже сподобався глядачам святковий концерт у формі телепередачі "Міняю вчительку"за участю випускників, які співали пісні, танцювали, розважали глядачів жартами, декламували вірші. Батьки цих талановитих дітей не стояли осторонь: справжнім сюрпризом для всіх присутніх стала пісня у виконанні мам та їх синів, після якої глядачі зрозуміли, у кого вдалися такі талановиті діти.
Найщиріші вітання майбутнім п’ятикласникам лунали від директора школи Валентини Миколаївни Клюйко, учителів та батьків.
Школярі разом із своєю вчителькою надзвичайно яскраво та самобутньо провели свій випуск із початкової школи.
Вітаємо всіх із гідним подоланням першої повноцінної сходинки в школі!