39 учнів 9-х класів 18 червня 2019 р. отримали свідоцтва про базову загальну середню освіту, з них 5 учнів – свідоцтва з відзнакою: Гогоц Богдан, Вороб'йова Софія, Діжурко Аліна, Літвін Владислава, Лясковець Марина.  Перший документ про освіту, який дає право робити усвідомлений вибір щодо подальшого навчання!

Щирі вітання на адресу учнів 9-А,  9-Б класів, їх батьків промовили директор школи Валентина Миколаївна Клюйко, заступник директора  школи з НВР Людмила Володимирівна Цибульська та класні керівники Людмила Петрівна Стовба та Анастасія Василівна Жданюк, котрі вручили випускникам документи про освіту.

Адміністрація та педагогічний колектив щиро вітає всіх випускників школи №2 та бажає неймовірних успіхів у всьому! Пишаємося вами! До зустрічі в 10-А, 10-Б класах!