Традиційно першої неділі жовтня наша країна відзначає День працівника освіти.

Дорогі вчителі!
Прийміть щирі вітання з прийдешнім професійним святом з Днем вчителя!
Немає завдання більш благородного , ніж давати людям знання, готувати їх до життя в суспільстві. Адже найкраща професія на землі, найвідповідальніша і сама необхідна для суспільства - Вчитель.
Всім, що становить самі основи цивілізації, людство зобов'язане людям, які непросто володіють знаннями, але можуть донести ці знання до своїх учнів. У цей святковий день від усього серця бажаємо Вам доброго здоров'я, впевненості, витримки та міцних сил. Нехай Ваша любов до життя, до своєї роботи, до всього світу буде без меж, нехай Ваші учні будуть слухняними та спроможними на великі перемоги, нехай Ваше серце зустрічає кожен день з доброю надією, нехай Ваша душа з кожною миттю пізнає смак щастя. Нехай учні радують вас своїми успіхами, а сімейне життя буде надійним оплотом, тихою приємною гаванню, куди приємно повертатися після складного робочого дня. Нехай цінує вас керівництво, поважають колеги, учні розуміють і дуже люблять рідні та близькі люди!

Урок математики в 2-Б класі НУШ -яскравий приклад розвитку математичного мислення у дітей та вміння вирішувати проблему в повсякденному житті.

Обласне свято вшанування працівників освіти . Серед нагороджених вчителька географії Дубровицької ЗОШ 2 Абрамович Ніна Миколаївна. Найщиріші вітання!