Сьогодні в нашій школі розпочався Тиждень математики. Учні 3-А класу побували сьогодні на Математичному ярмарку. Ми купували, продавали,
рахували, готували страви з куплених продуктів, визначали їх вартість. А накінець смачно поласували яблуками, мандаринами, бананами.
Урок був СУПЕР!!!!

Сьогодні гостро постають питання: про нехтування учнями та молоддю загальнолюдськими цінностями, про порушення особистих прав людини, про нетолерантне ставлення дітей одне до одного, а також дуже важливо зрозуміти необхідність толерантності в суспільстві. Трагічні приклади історії показують нагальну потребу в злагоді, добросусідстві, поваги до інших людей, їхніх думок.

Більше двадцяти років 16 листопада світ відзначає Міжнародний день толерантності. Толерантна людина – це особистість, якій притаманні моральні, духовні цінності та якості.