Пробне ЗНО 2021

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проходить з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця. Пробне тестування є важливою складовою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

Сьогодні з учнями 8 класу відбулась дискусія на тему «Профілактика насильства серед підлітків»
Під час якої, діти мали можливість висловити свої думки, щодо проблеми насильства, а також переглянути відеоролик «Зупини коло» та «Торгівля людьми». Учні отримали інформацію про всі форми насильства та як його зупинити.
Кожен з нас має сказати «Ні!» насильству!

На ній і гроно, і пелюстка.
І небо, й райдуга на ній...
Мов берегиня вроди хустка
З давен у нашій стороні.

З 07 грудня по 11 грудня 2020 року в Дубровицькій ЗОШ І-ІІІ ст.№2 стартував Всеукраїнський тиждень права.