Боротьба не за щастя

вже навіть іде – за життя!

Бо його забирають.
Нас надія веде, нас ідея веде
За свободу для рідного краю!!!
     19 лютого 2021 року в Дубровицькій ЗОШ І-ІІІ ст.№2 відбулося вшанування світлої пам`яті Героїв Небесної Сотні. Кожен з них, як і ми з вами, мали свою сім`ю, батьків, друзів, захоплення, свої симпатії та свої невідкладні справи. Та поклик їхньої душі саме в цей час призвав їх до боротьби за вільну, демократичну, чесну Україну.
     В цей день у нашій школі оформлено патріотичну експозицію «Герої Небесної Сотні» та у 10-А класі був проведений виховний захід «Герої не вмирають» ( кл. керівник Таборовець О.В. ).
     Всі українці в ці дні низько схиляють голови перед пам`яттю людей різного віку, яких було вбито у мирний, цивілізований час ХХІ століття. І саме сьогодні хочеться сказати: «Люди, бережіть серця свої, щоб не стали каменем! Розбудуйте в душах Божий храм, щоб не повторити великий гріх!»
    Слава Україні!!!

З метою розширити знання учнів з природничих наук, розвинути інтерес учнів до вивчення природничих наук, розвивати світогляд учнів, виховувати любов до природи у Дубровицькій ЗОШ І-ІІІст. №2 з 15.02 по 19.02.2021 року проходив тиждень географії на тему «Ми пізнаємо світ».