Всесвітній день домашніх улюбленців відзначають 1 березня. Свято присвячене всім тваринкам, які коли-небудь були приручені людиною. Мета Всесвітнього дня домашніх тварин – нагадати суспільству про відповідальність за кожне життя на цій планеті.
   В Дубровицькій ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 01 березня 2021 року була проведена фотовиставка «Мій пухнастий домашній улюбленець».

В Дубровицькій ЗОШ І-ІІІ ст. №2 завершився місячник популяризації здорового способу життя "Ти і твоє здоров`я".

В рамках місячника, під девізом «Твоє життя-твоє здоров’я» відбувся марафон здоров’я для учнів початкових класів.
    Проходили змагання з волейболу (між командами 7-Б та 8-Б класів) та баскетболу (між учнями 6-Б та 7-А класів) а також змагання між учнівською волейбольною збірною школи та командою вчителів закладу.