Про Титана духу говорили сьогодні учні 6-А класу Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст. №2 (уч.Карпович І. А.) під час літературної відеогодини "Шляхами великої долі"

Полум`яне Шевченкове слово лине у пісні "Зацвіла в долині червона калина" у виконанні учениці 5-А класу Пікнер Ірини

[video=]

10 березня 2021 року в Центрі дитячої та юнацької творчості відбулося засідання ради старшокласників «Лідер».
   Радник президента Генерації Лідерів Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст.№2 Карпович Вікторія(9-А кл.) представляла учнівське самоврядування нашого закладу освіти. На засіданні був проведений тренінг для лідерів «Лідер – це ти!» та літературний флешмоб «Надія одна», приурочений до 150- річчя з дня народження Лесі Українки ( Вікторія декламувала поезію Л. Українки «Contra spem spero!» ).
   Всі задоволені від спілкування (з дотриманням норм карантину), багато позитивних емоцій від зустрічі у всіх!!!!