Ми вітаємо наших учнів 3-А,3-Б,4-А,4-Б класів Дубровицької ЗОШ N2 з участю та перемогами у VІІІ Всеукраїнській інтернет- олімпіаді "На Урок" з предметів початкової школи!
   Олімпіади "На Урок" допомагають діткам покращити знання та підготуватися до подальшого вивчення обраних дисциплін.Також малечу чекають цікаві та різноманітні завдання,які розкривають їхні здібності.
   Пишаємося вами,наші розумники та розумниці! Успіхів вам! Хай щастить!

Сьогодні, учні 2- А класу Дубровицької ЗОШ N2, завітали в міську бібліотеку на творчу зустріч з місцевою дитячою письменницею Наталією Цвар.
    Було надзвичайно цікаво. Діти з захопленням слухали вірші, казки автора, розповіді про її творчий шлях та поетичні починання.Також пані Наталія презентувала свою книгу "Вірші про тварин".