Сьогодні, 21 вересня, у Дубровицькому ліцеї №2 для учнів 2-11-х класів були проведені онлайн-зустрічі під закликом «Україна прагне миру!».
Нехай Голуб миру принесе нам Перемогу! Перемогу над жорстокістю, несправедливістю та агресією. Навчить нас любові, доброті та щедрості, адже віра в кожного з нас - шлях до безхмарного, мирного, щасливого майбутнього!
[video=]

21 вересня в усьому світі відзначають Всесвітній День Миру! Сьогодні кращі українські сини та доньки боронять територіальну цілісність країни та відстоюють мирне життя для її народу. Тому зараз, як ніколи, для кожного з нас мир – найбільша і найважливіша цінність.Учні Дубровицького ліцею №2 вірять в мирне, світле, щасливе майбутнє нашої країни. Хай здійсниться наша мрія! Хай згине зло на планеті!
Миру всій Землі!💙💛
З Днем Миру, Україно!!! 🇺🇦🕊️🇺🇦
Слава тобі й твоїм Героям!!!🇺🇦
Віримо в Перемогу!!!
[video=]

Правила безпечної поведінки на вулицях і дорогах

Вітаємо переможницю !!!!Цього тижня пройшов конкурс «Спортивні рекорди. Гімнастичний», організований комунальним закладом Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та Відділення НОК України у Рівненській області.
Вітаємо з перемогою  ученицю 6-А класу,  Вероніку Воробйову, яка посіла ІІ місце в конкурсі з  уміння  обертати обруч, зробивши 99 обертань за 30 секунд. Так тримати!!! Бажаємо  ще більше перемог і не зупинятися на досягнутому.
[media=]