ЗВІТ Дубровицького ліцею №2 про використання бюджетних коштів з січня по грудень  2022 року завантажити: fnansoviy-zvt-2022.doc [94.5 Kb] (cкачиваний: 5)
Посмотреть онлайн файл: fnansoviy-zvt-2022.doc

09 лютого 2023 року відбувся І (відбірковий) етап дистанційного конкурсу читців-декламаторів «Живи, Кобзаре, в пам’яті людській»
І місце - Маковецька Богдана, учениця 7-А класу, І вікова категорія (вчитель Карпович Ірина Андріївна).
І місце - Карпович Вікторія, учениця 11-А класу, ІІ вікова категорія (вчитель Петрусь Людмила Іванівна).
Щиро вітаємо переможців та їх наставників, зичимо успіхів та перемог на обласному етапі конкурсу !!!
Пишаємося вашими результатами!!!

7 лютого 2023 року у світі відзначається День безпечного Інтернету – Safer Internet Day – під гаслом «Разом для найкращого Інтернету». День безпечного Інтернету в Україні є одним із ключових для поширення ідей безпечного користування Інтернетом та сучасними цифровими технологіями. З кожним роком до відзначення цього дня в Україні, як і у всьому світі, приєднується все більше організацій.