Протокол №10 засідання педагогічної ради Дубровицького ліцею №2 від 27.02.2023 р. завантажити: protokol-10.pdf [360.71 Kb] (cкачиваний: 6)
Посмотреть онлайн файл: protokol-10.pdf

На базі Рівненського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Рівненської обласної ради було проведено обласний гуманітарний конкурс “Космічні фантазії”.
І місце виборола учениця 11-А класу Придюк Вероніка в номінації «Казка» з твором «Син сонця».
Щиро вітаємо Вероніку та її наставників Петрусь Л.І. та
Жданюк А.В.. Сподіваємося отримати високу оцінку журі на Всеукраїнському конкурсі! Зичимо успіхів, натхнення та нових перемог!

Вітаємо з перемогою в обласному огляді-конкурсі читців-декламаторів «Живи, Кобзаре, в пам’яті людській».

[video=]

Він – беззаперечний символ чесності, правди і безстрашності, великої любові до України.

[video=]