05 травня на базі спортивно-оздоровчого комплексу "Горинь" відбулися змагання ІІ етапу з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2008-2009 р.н., 2010 - 2011 р.н., 2012 та молодші. Учні Дубровицького ліцею №2 поповнили скарбничку перемог нашого закладу 12-ма призовими місцями!

Цьогоріч Дубровицькому ліцею №2 випала неабияка честь, а водночас і значна відповідальність бути учасниками загальнодержавного моніторингу якості освіти, який допоможе дітям, батькам, учителям і навіть політикам побачити реальну картину якості освіти в умовах війни, перевірити, що учні знають і вміють на сьогодні.

Результати  моніторингового дослідження з англійської мови 5-11 -х класів у 2022-2023 н.р.

Завантажити

Цього року указом Президента України ми святкуємо День Європи 9 травня. Саме з такої нагоди учні 7-А класу разом зі своїм класним керівником Котяш О.М. провели годину спілкування "З Днем Європи, Україно!". Усвідомлюючи європейську ідентичність українського народу, з метою зміцнення єдності народів Європи, забезпечення миру, безпеки й стабільності на Європейському континенті учні ще раз наголосили на важливості цього дня. Щодня хоробрий народ України захищає саме ті цінності, які є основою Європейського союзу, тож було важливо ще раз вказати на те, якою важливою частиною Європи є український народ.

[video=]